Аграрний тиждень. Україна
» » 55% опитаних планують розвивати молочне скотарство
» » 55% опитаних планують розвивати молочне скотарство

  55% опитаних планують розвивати молочне скотарство


  Асоціація виробників молока (АВМ) провела опитування серед 300 респондентів (ферми від 50 до понад 1500 корів) стосовно планів розвитку молочного скотарства до 2020 року. Про це поінформувала віце-президент АВМ Ганна Лавренюк.

  "За даними опитування, лише 6% господарств вирішили скоротити чи взагалі згорнути молочний напрямок. Як правило, це були малоефективні невеликі господарства, які не володіють потрібними коштами і кадровим потенціалом для розвитку", - повідомила вона.

  За словами Ганни Лавренюк, понад 55% опитаних керівників зауважили, що не планують розширюватися -- натомість інвестуватимуть у підвищення продуктивності тварин, навчання персоналу, роботу над якістю продукції. Тим часом 39% господарств поділилися планами збільшити стадо та розширювати виробничі потужності. Зокрема, 7% із цієї групи респондентів зазначили, що до 2020-го завершать розпочату модернізацію наявних та будівництво нових ферм.

  "Отож, очікуємо подальшу впевнену еволюцію молочного скотарства в Україні. З року в рік в Україні дедалі більшає тих господарств, які за рівнем організації виробничих процесів та продуктивністю не поступаються визнаним світовим лідерам. Особливо приємно, що левова частка таких українських флагманів – господарства-учасники АВМ", -- зазначила віце-президент асоціації.


  Схожі новини
 • 60% вітчизняних свинарів продовжуватимуть розвивати бізнес
 • 3 із 128 підприємств отримали дотації
 • Більше половини власників паїв проти зняття мораторію на продаж сільгоспзем ...
 • Виробництво молока на Дніпропетровщині зросло за рахунок збільшення продукт ...
 • Опитування: Лише 7% українців у майбутньому планують продати свою землю

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Фотозвіти
Новини техніки
Рослинництво
500% рентабельности
1
02 листопада

500% рентабельности

Тваринництво
Відео