Аграрний тиждень. Україна
» » Агропросперіс Банк збільшує статутний капітал щоб фінансувати агросектор
» » Агропросперіс Банк збільшує статутний капітал щоб фінансувати агросектор

  Агропросперіс Банк збільшує статутний капітал щоб фінансувати агросектор


  28 листопада 2017 року Агропросперіс Банк збільшив статутний капітал майже в півтора рази – до 310 млн грн.

  Рішення про додаткове розміщення акцій було прийнято єдиним акціонером банку Агро Холдінгс (Юкрейн) Лімітед 13 жовтня 2017 року, а необхідні кошти в розмірі 100 млн грн внесені на рахунок 28 листопада 2017 року.

  За словами Голови Правління «Агропросперіс Банку» Сергія Щепанського додаткові кошти залучено з метою збільшення обсягів фінансування агросектору. «Ми бачимо серед малих і середніх агровиробників значну потребу у фінансових коштах та зростаючий попит на кредити. Особливо це буде відчутним з початку 2018 року у зв’язку із поширенням аграрних розписок на всю територію України, оскільки наш банк вже протягом двох років системно кредитує під агророзписки і буде надалі активно використовувати даний інноваційний інструмент» – повідомив він.

  В цілому протягом 2017 року Агропросперіс Банк збільшив статутний капітал більше ніж вдвічі, а також розширив лінійку продуктів для агровиробників і майже в три рази наростив кредитний портфель в агросекторі, що свідчить про зацікавленість акціонера в розвитку банку і його довгострокові плани на українському ринку.


  Схожі новини
 • «Агропросперіс» стабільно нарощує обсяги експорту
 • Держзембанк України за 2013 отримав 2,9 млн. грн. збитку
 • Держзембанк завершив рік зі збитками
 • Земельний банк може запрацювати на початку жовтня - М.Присяжнюк
 • Статутний капітал Зембанку становить 120 млн грн

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Фотозвіти
Новини техніки
Рослинництво
500% рентабельности
1
02 листопада

500% рентабельности

Тваринництво
Відео