Аграрний тиждень. Україна
» » "Мрія" успішно завершила сезон
» » "Мрія" успішно завершила сезон

  "Мрія" успішно завершила сезон


  З нагоди Дня працівника сільського господарства "Мрія Агрохолдинг" зібрала в Тернополі працівників з шести областей  Західної України, де компанія обробляє землі. Керівництво агрохолдингу на чолі з Генеральним директором Саймоном Чернявським висловили вдячність співробітникам за успішний сезон. Компанія зуміла суттєво підвищити показники врожайності по всіх культурах, завдяки чому з року в рік збільшує обсяги валового збору зерна. 

  Сезон став визначальний ще й тим, що "Мрія" повернулася до вирощування цукрового буряку, серйозно оновила та поповнила парк сільгосптехніки і запровадила ряд інновацій, а також значно покращила інфраструктуру на виробничих кластерах.

  Під час урочистого святкування Дня працівника сільського господарства "Мрія Агрохолдинг" нагородили кращих з них за найвищі особисті показники в роботі.

  Найкращим структурним підрозділом за результатами сезону став кластер «Поділля»: нагороду – сертифікат на 400 тис. грн. – отримав від імені колективу директор кластеру Григорій Ясінський.

  З кластеру «Тернопіль» нагородами відзначили тракториста Степана Коржика, інженера  Василя Вереса, старшого агронома Віктора Низовця, керівника регіонального структурного підрозділу Надію Нагірну, старшого фахівця з безпеки Олександра Стреленка. З кластеру «Полісся» – старшого менеджера Анатолія Пілика і старшого обліковця Людмилу Особську. З кластеру «Поділля» відзнаки отримали інженер Олег Рога та головний бухгалтер Ольга Татакін. Від кластеру «Карпати» нагородили комірника Богдана Гнипа та керівника регіонального структурного підрозділу Івана Андрусяка. З кластеру «Галичина» нагороди отримали тракторист Тарас Митник, інженер Олег Гирун, старший фахівець з безпеки Василь Кривак. А з кластеру «Буковина» відзначили тракториста Олександра Гарап’яка і старшого агронома Михайла Садовника.

  Окрім працівників кластерів, відзнаки отримали співробітники інших підрозділів Компанії: директор елеватора «Хоростків» Володимир Пацюрко, головний інженер елеватора «Борщів» Анатолій Горбатюк, енергетик Михайло Сторожук, завідувач складу, технолог Андрій Беднарський, водії тягача Ярослав Басараб та Петро Малайний, інженер GPS Андрій Гладкий, провідний аналітик комп’ютерних систем Оксана Стецишин, керівник податкового відділу Сергій Домбровський, машиніст тепловозу Василь Кравців, складач поїздів Юрій Помазибіда, монтер колії Андрій Чубак.

  Окрім того, вісім співробітників «МРІЇ» отримали з рук представника Тернопільської ОДА особливі високі відзнаки: орденом «За розбудову України» нагороджені тракторист Богдан Безкоровайний, механік Іван Бойко, старший менеджер із зв’язків з громадскістю Микола Кузь, старший менеджер з питань регіонального розвитку Олександра Марценюк, старший агроном Роман Шевчук; а орденом «Хрест Слави» – охоронець Михайло Козьменко, трактористи Володимир Свіщов та Олексій Семергієв.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   


     Схожі новини
 • Виставки «Зернові технології 2015», «Agro Animal Show 2015» та «Фрукти. Ово ...
 • №4 (259)
 • №42 (254)
 • №38 (250)
 • Молока стало меньше

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Фотозвіти
Новини техніки
Рослинництво
500% рентабельности
1
02 листопада

500% рентабельности

Тваринництво
Відео