Аграрний тиждень. Україна
» » Вартість імпорту продовольства у 2017 році сягне 1,4 трильйона доларів США
» » Вартість імпорту продовольства у 2017 році сягне 1,4 трильйона доларів США

  Вартість імпорту продовольства у 2017 році сягне 1,4 трильйона доларів США


  Пропозиція на продовольчих ринках залишається достатньою, але згідно очікувань, вартість імпорту продовольчих товарів зросте на 6% з рівня минулого року і досягне 1,413 трильйона доларів США в 2017 році. Очікується, що різке збільшення фрахтових ставок, посилення імпортного попиту та більш жорсткі ціни на більшість продовольчих товарів підвищить глобальну вартість імпорту продуктів харчування до другого найвищого рівня за усю історію спостережень.
   
  Пшениця

  Не зважаючи на те, що за прогнозами виробництво пшениці впаде нижче рівня минулого року, пропозиція у 2017/18 році залишатиметься достатньо великою. Очікується, що запаси зростатимуть вже п’ятий сезон поспіль та вийдуть на рекордний рівень. Торгівля, ймовірно, скоротиться, тоді як міжнародні ціни на пшеницю переважно триматимуться на вищому, ніж у попередні роки, рівні.
   
  Фуражне зерно
  У той час як світове виробництво фуражного зерна, згідно очікувань, поставить новий рекорд, а світове споживання ростиме повільніше ніж у минулому сезоні, світові запаси й надалі зростатимуть, сягнувши найвищого рівня за усю історію спостережень. Обсяги торгівлі фуражним зерном також збільшуються на фоні активних закупок, адже покупці намагаються скористатися значною експортною пропозицією та слабкими цінами.
   
  Рис
  Хоча погода в цьому сезоні стримуватиме зростання виробництва рису, світова пропозиція, за прогнозами, все ще перевищуватиме споживання, що дасть змогу трохи збільшити світові запаси рису. Після зростання на 8 % у 2017, світова торгівля зростатиме лише помірно. Жорстка конкуренція серед експортерів стримує зміцнення цін.
   
  Олійні
  Хоча за прогнозами очікувати зростання виробництва олійних культур у 2017/18 не варто, світова пропозиція на ринках олійних шротів та рослинних олій/жирів зростатиме, підкріплена значними початковими запасами. На обидвох ринках, згідно очікувань, виробництво приблизно відповідатиме споживанню, а отже, запаси на кінець періоду залишатимуться стабільними та триматимуться на комфортному рівні. 
   
  М'ясо
  Прогнозоване зростання в 2017 році світового виробництва м’яса є помірним за рахунок зростання обсягів виробництва м'яса великої рогатої худоби, свинини та птиці, а також – баранини. Очікується, що товарообіг також зростатиме, хоча і повільнішими темпами, ніж у 2016 році через падіння імпортного попиту з боку Китаю.
   
  Молоко
  Світове виробництво молока в 2017 році перевищить рівень минулого року за сприятливих погодних умов та більш привабливих цін. У світовій торгівлі в 2017 році очікується помірне зростання зі збільшенням обсягів торгівлі сиром та сухим знежиреним молоком, які більш ніж компенсуватимуть зниження обсягів продаж вершкового масла та сухого незбираного молока.
   
  Повну версію "Продовольчого прогнозу” можна завантажити та прочитати за посиланням http://www.fao.org/3/a-I8080e. pdf


  Схожі новини
 • Що дозволить вийти на рекордний рівень запасів в 2017/18 році
 • Завдяки рекордному урожаю зернових глобальні запаси досягнуть у 2017/18 роц ...
 • Олійні відновляться після падіння
 • У найближчі роки попит на зернові збережеться
 • У сезоні 2017/2018 світове виробництво зерна вперше перевищить 2 млрд. тонн

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Фотозвіти
Новини техніки
Рослинництво
500% рентабельности
1
02 листопада

500% рентабельности

Тваринництво
Відео

Аграрний тиждень. Україна

Всеукраїнський діловий журнал «Аграрний тиждень. Україна» створений з метою достовірного і своєчасного висвітлення об’єктивної інформації про реальний стан і роботу аграрного сектору України.


Журнал розрахований на власників, керівників і фахівців господарств і переробних підприємств; обласні та районні адміністрації, головні управління агропромислового розвитку; вищі учбові заклади аграрного напрямку I-IV ступенів акредитації, представників галузевих об’єднань і організацій, фермерів, і виходитиме за їх інформаційної підтримки.© 2007-2016 журнал "Аграрний тиждень. Україна"

«    Грудень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031