Аграрний тиждень. Україна
» » «ЛегкоПосівна» від Syngenta
» » «ЛегкоПосівна» від Syngenta

  «ЛегкоПосівна» від Syngenta


  Наступного року аграрії України зможуть скористатись пільговим кредитуванням для купівлі насіння та ЗЗР компанії Syngenta. Свою нову програму Syngenta назвала «ЛегкоПосівна». І діятиме вона в усіх областях країни в рамках проекту «Фінансові рішення». Партнерами проекту зголосились бути АТ «ОТП Банк» і ПАТ «ПроКредит Банк».

  «ЛегкоПосівна» - програма можливостей для сільгоспвиробників, - каже Хелен Феірлемб, керівник відділу «Фінансові Рішення» у країнах СНД компанії Syngenta в Україні. - Ми переконані, вона не залишить байдужими наших клієнтів. Що отримає сільгоспвиробник від участі у ній? По-перше, приємні умови кредитування. Наші банки-партнери надаватимуть кошти на купівлю ЗЗР та насіння Syngenta за вигідними відсотковими ставками, починаючи від 7,0% річних на гривневі та від 4% річних на валютні кредити. Відсутні будь-які додаткові комісії. Отже, учасник програми може бути впевнений у прозорості та зручності інструменту».

  За розрахунками розробників програми, в ній може взяти участь будь-який виробник, котрий бажає отримати кредит, починаючи від 1,5 млн гривень. Якщо ж сільгоспвиробник обмежений заставою чи взагалі її не має, він зможе отримати кредитні гроші виключно під заставу майбутнього врожаю або Фінансову Аграрну Розписку. В такому разі максимальна сума кредиту становитиме 30 млн гривень. Кожен із банків-партнерів має свої умови надання коштів, але від моменту подачі документів уся процедура оформлення кредиту займатиме: не більше 9 робочих днів, якщо сума займу сягатиме 8 млн грн, або орієнтовно 2-4 тижні, якщо сума буде більшою.

  «Наш Банк має значний досвід у фінансуванні сільгосппідприємств, адже ми надаємо широкий спектр банківських послуг агробізнесу з 1998 року. На початку 2017-го ми запустили проект «Агро-фабрика»: ця програма фінансування адаптована до потреб малого та середнього агробізнесу, - акцентує Алла Бініашвілі, член Правління АТ «ОТП Банк», яка очолює корпоративний бізнес. - Працюючи над проектом, ми виявили основні проблеми аграріїв при співпраці з банками. Сільгоспвиробники скаржилися на довгий розгляд кредитного проекту, великий пакет документів та вимогу повного покриття кредиту заставою. Проаналізувавши це, ми вивели унікальну формулу продукту «Швидко + Просто + Без застави». Тому «Агро-фабрика» стала своєрідним конвеєром із прийняття швидких кредитних рішень за спрощеною процедурою і з лояльним підходом до застави».

  «Перший кредит сільгосппідприємству ми видали у 2008 році. Сьогодні доля нашого кредитного портфеля для агробізнесу досягла 45% від загального портфеля банку, - розповідає Віктор Пономаренко, Голова Правління ПАТ «ПроКредит Банк». - Сьогодні ми маємо багаторічний досвід роботи у цій галузі та добре розуміємо, що графік посівної розписаний по днях і затримка із наданням фінансування може спричинити збій у роботі господарства на весь рік. Тому приймаємо рішення швидко. Як правило, не більше 5 робочих днів. Програма «ЛегкоПосівна» дозволить нам видавати кредити на вигідніших умовах. У такий спосіб ми дотримуємося своєї основної мети - сприяти розвитку якісного, етичного бізнесу в Україні».

  До слова, за останні 7–10 років банки значно розширили лінійки своїх власних і партнерських програм фінансування, намагаючись покращити умови кредитування українських аграріїв для закупівлі ними засобів захисту рослин, насіння, добрив, палива, агротехніки і обладнання. З деякими банками компанія Syngenta вже мала досвід успішної співпраці за низкою проектів.

  У рамках нової програми «ЛегкоПосівна» Syngenta розділить з виробником витрати на фінансування насіння й ЗЗР, а отже допоможе забезпечити аграріям пільгові процентні ставки від АТ «ОТП Банк» та ПАТ «ПроКредит Банк». Це кілька стандартних підходів у оформленні кредиту, погоджених між компанією Syngenta та банками-партнерами, які пропонують сільгоспвиробнику гнучкий графік погашення кредиту, 0% за видачу кредиту та не потребують першого внеску. Термін кредитування – до 12 місяців.

  «Для участі у програмі сільгоспвиробник подає заявку на кредитування до обраного банку-партнера і проходить процедуру фінансово-економічного аналізу. Після цих процедур аграрій отримує погодження і встановлений кредитний ліміт у вибраного банка-партнера. Потім фермер надає цьому банку рахунок на купівлю продуктів Syngenta від офіційного дистриб’ютора, який співпрацює з нами за програмою фінансування. Далі виробник отримує кредитний транш за пільговою кредитною ставкою і сплачує рахунок відповідному дистриб’ютору. Все досить просто», - резюмує Хелен Феірлемб.

  Представники компанії переконують: з програмою «ЛегкоПосівна» у сільгоспвиробника з’явився доступ до більш дешевого фінансування, а це, в свою чергу, дозволить суттєво заощадити час і гроші. Фермер, який купує продукцію компанії Syngenta через офіційних дистриб’юторів, зможе отримати пільгові кредитні ставки для купівлі насіння та ЗЗР за вигіднішими цінами відповідно до прайс-листа обраного Дистриб’ютора. Крім очевидних грошових переваг, «ЛегкоПосівна» спрощує сільгоспвиробникам підготовку до весняно-польових робіт, адже всі процедури узгоджені між партнерами й максимально оптимізовані.

   

   

   


  Схожі новини
 • Вигідна програма кредитування
 • ОТП Банк і BASF реалізують партнерську програму кредитування аграріїв
 • В Україні запрацює програма кредитування малого бізнесу
 • Ліміт довіри від компанії «Сингента»
 • Банки стали більше цікавитися кредитуванням АПК - експерт

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Фотозвіти
Новини техніки
Рослинництво
500% рентабельности
1
02 листопада

500% рентабельности

Тваринництво
Відео