Аграрний тиждень. Україна
» » Україна збільшує обсяги експорту фруктів і ягід в Європейський союз
» » Україна збільшує обсяги експорту фруктів і ягід в Європейський союз

  Україна збільшує обсяги експорту фруктів і ягід в Європейський союз


  Імпорт українських свіжих фруктів і ягід на європейський ринок продовжує зростати. Хоч у Європейському союзі вже вирощуються свіжі фрукти і ягоди у великих кількостях, але споживчий попит набагато випереджає внутрішнє виробництво.

  ЄС є швидким та динамічним ринком, враховуючи щорічну вартість імпорту свіжих дрібних фруктів в розмірі 641 млн євро і середньорічне зростання на 14,9 відсотка за останні п'ять років.

  В даний час експорт України в ЄС в середньому становить 3,4 мільйона євро в рік, а це всього 0,5 % від імпорту ЄС. Такі показники вказують на величезні можливості для України збільшити свою частку. Конкурентоспроможні ціни, а також більш дешева і зручна логістика в порівнянні з конкуруючими країнами Південної Америки і Африки, створюють для України реальну можливість збільшити експорт в ЄС. Однак вихід на європейські ринки також вимагає дотримання правил торгівлі ЄС і застосування чітких ринкових стандартів в питаннях упаковки і маркетингу.


  Схожі новини
 • Українські фрукти та ягоди стають популярними закордоном
 • Україна зменшила імпорт фруктів більше, ніж удвічі
 • Мінагропрод хоче відправити фрукти і ягоди на експорт в Китай
 • Експорт українських ягід збільшився
 • Плодоовочевий кошик українців збільшується

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Фотозвіти
Новини техніки
Рослинництво
500% рентабельности
1
02 листопада

500% рентабельности

Тваринництво
Відео