Аграрний тиждень. Україна
» » Індекс цін ФАО на продукти харчування знижується в листопаді
» » Індекс цін ФАО на продукти харчування знижується в листопаді

  Індекс цін ФАО на продукти харчування знижується в листопаді


  Світові ціни на продовольство в листопаді знизилися незначно, оскільки зниження цін на молочні продукти компенсувало різке збільшення котирувань цукру і рослинного масла. Про це свідчить останній Індекс продовольчих цін ФАО.   

  Індекс в листопаді склав 175,8 пунктів, що на 0,5 відсотка менше, ніж у попередньому місяці, але на 2,3 відсотка більше, ніж рік тому.

  ФАО також переглянула свої глобальні прогнози по виробництву зернових в бік підвищення і тепер очікується, що світова пропозиція досягне майже 3 331 млн. тонн, що є історичним максимумом.

  Індекс продовольчих цін ФАО - середньозважений показник, що відслідковує динаміку міжнародних цін на п'ять основних продовольчих товарних груп.

  Листопадове зниження було обумовлено падінням індексу цін на молочні продукти ФАО на 4,9 відсотка в порівнянні з попереднім місяцем в результаті зниження цін на вершкове масло, сири і незбиране та знежирене сухе молоко.

  З іншого боку, індекс цін на цукор ФАО підскочив за місяць на 4,5 відсотка, в основному внаслідок падіння обсягів експорту з Бразилії і побоювань того, що зростання цін на нафту може призвести до збільшення обсягу використання цукрової тростини для виробництва етанолу.

  Індекс цін ФАО на рослинні олії також виріс на 1,2 відсотка впродовж місяця внаслідок зростання цін на соєву олію, а котирування пальмового масла, навпаки, знизилися через більш високі, ніж очікувалося, рівні запасів в Малайзії.

  Індекс цін ФАО на м'ясо загалом залишився незмінним, оскільки зростання цін на яловичину компенсувало падіння котирувань на свинину.

  Індекс цін на зернові в листопаді виріс незначно через зростання міжнародних котирувань рису на 1,1 відсотка.  Схожі новини
 • Світові ціни падають, натомість наші - ростуть
 • Індекс продовольчих цін ФАО знову впав
 • Індекс продовольчих цін ФАО за підсумками 10 місяців знизився на 8%
 • На Рівненщині дешевшають продукти харчування
 • У квітні світові ціни на продовольство трохи знизились

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Фотозвіти
Новини техніки
Рослинництво
500% рентабельности
1
02 листопада

500% рентабельности

Тваринництво
Відео