Аграрний тиждень. Україна
» » «НІБУЛОН» будує житло для своїх фахівців
» » «НІБУЛОН» будує житло для своїх фахівців

  «НІБУЛОН» будує житло для своїх фахівців


  У 2017 році компанія "Нібулон" розпочала реалізацію нового соціального проекту, в рамках якого будує житло для працівників компанії.

  Компанія «НІБУЛОН» у своїй господарській діяльності вже давно вийшла за межі суто аграрної галузі і утримує лідерські позиції в суднобудуванні, судноплавстві, будівництві тощо. «Нібулонівське» диво «елеватор за 100 днів» стало зразком для рівняння у промисловому будівництві, а архітектура перевантажувального термінала компанії у місті Миколаєві ще 2008 року була відзначена Державною премією України.

  Але сьогодні «НІБУЛОН» — це не лише будівництво промислових об’єктів. У 2017 році ми розпочали реалізацію нового соціального проекту, в рамках якого будуємо житло для працівників компанії. Зокрема два таких будинки вартістю більше 6,13 млн грн були зведені компанією «НІБУЛОН» у 2017 році та передані працівникам філії «Мар’янівська» у м. Гребінка Полтавської області. Уже розпочато будівництво двох житлових будинків у м. Снігурівка Миколаївської області, а також запроектовано житловий будинок на чотири сім’ї в  м. Глобине Полтавської області.

  – Хоча будівництво будинків ми розпочали у 2017 році, програма забезпечення фахівців житлом успішно реалізовується вже протягом багатьох років поспіль, – говорить заступник генерального директора з персоналу Лариса Бурик. –  При переїзді на нове місце роботи працівникам виплачуються підйомні кошти та встановлюється компенсація вартості орендованого житла, частково компенсуються витрати на харчування. Після 5 років праці на керівних посадах, за бажанням молодого спеціаліста лишитися жити в обраному регіоні, за рахунок підприємства викуповується житло. На сьогодні компанією вже викуплено 60 квартир та будинків для працівників.

  «НІБУЛОН» цінує своїх працівників і створює умови як для професійного росту, так і особистісного розвитку. Кожне робоче місце – це офіційне працевлаштування громадян (і тим самим впевненість у завтрашньому дні для їхніх сімей), виконання всіх передбачених законодавством соціальних гарантій, безпечні умови праці, виплата гідної заробітної плати та сплата податків.

  Крім того, «НІБУЛОН» – один з небагатьох роботодавців, який готовий брати на роботу випускників вищих навчальних закладів без попереднього досвіду роботи. На підприємстві діє програма з добору і підготовки молодих спеціалістів, спрямована на формування кадрового резерву та виховання керівних кадрів із числа молодих спеціалістів, що прийшли на роботу одразу після закінчення навчання у ВНЗ та набули потрібного досвіду, розширили знання під керівництвом досвідчених співробітників, здатних навчити їх особливостям професії, передати навички.

  Тож цілком закономірно, що у 2017 році «НІБУЛОН» було визнано кращим роботодавцем року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець». А за більшістю відгуків протягом багатьох років компанія «НІБУЛОН» залишається одним із найбажаніших місць роботи з високою заробітною платою, гарними умовами праці, можливістю кар’єрного росту і професійного самовдосконалення.

  Компанія «НІБУЛОН» запрошує на роботу як кваліфікованих та досвідчених фахівців, так і випускників вищих навчальних закладів. Ми чекаємо на тих, хто вміє творчо мислити, має натхнення та бажання працювати.


  Схожі новини
 • Флот «НІБУЛОНУ» збільшиться
 • «Нібулон» побудує судно для днопоглиблюваних робіт Дніпра
 • Прозора робота
 • Перевантажувальний термінал компанії «НІБУЛОН» філії «Переяславська» відвід ...
 • Перевантажувальний термінал компанії «НІБУЛОН» філії «Переяславська» відвід ...

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Фотозвіти
Новини техніки
Рослинництво
500% рентабельности
1
02 листопада

500% рентабельности

Тваринництво
Відео