Аграрний тиждень. Україна
» » ЗЗР в Україні подорожчали на 30%
» » ЗЗР в Україні подорожчали на 30%

  ЗЗР в Україні подорожчали на 30%


  Засоби захисту рослин в Україні за підсумками 2017 року подорожчали як мінімум на 30%.

  Китай є найбільшим постачальником пестицидів в Україні і світовим лідером на ринку засобів захисту рослин. Уряд Піднебесної прийняв рішення скоротити кількість шкідливих викидів в атмосферу. Країною прокотилася хвиля зупинки заводів, що виробляють отрутохімікати, частина виробництв перейшли на роботу в половину потужності і лише деякі залишилися працювати в колишньому режимі.

  Таке рішення Китай прийняв після саміту «великої двадцятки», який відбувся 4 вересня 2016 року. Тоді міжнародним лідерам не сподобалася атмосфера, що панує в Китаї, коли вільно дихати можна тільки в протигазі, а продаж чистого повітря стала не сатиричної казкою, а суворою реальністю.

  Вжиті заходи призвели до глобальної нестачі пропозиції пестицидів, особливо це торкнулося інсектицидів. З цієї причини, у вітчизняних компаній, які працюють з китайськими заводами, виникли проблеми при закупівлі препаратів, так як заводи їх просто не можуть зробити. Дефіцит призвів до зростання цін на ринку засобів захисту рослин України.

  За матеріалами http://agravery.com/


  Схожі новини
 • «Зоря» запустила виробництво ЗЗР
 • Пестициди подорожчають через Китай
 • Рейтинг постачальників пестицидів до України
 • В Україні діє прозорий ринок засобів захисту рослин
 • Україна побудує два заводи з виробництва пестицидів під китайську сировину

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Фотозвіти
Новини техніки
Рослинництво
500% рентабельности
1
02 листопада

500% рентабельности

Тваринництво
Відео