Аграрний тиждень. Україна
» » DroneUA презентує нові зразки дронів
» » DroneUA презентує нові зразки дронів

  DroneUA презентує нові зразки дронів


  Найбільший в Україні інтегратор безпілотних технологій DroneUA представить нові зразки професіональних дронів серії DJI Matrice 200.

  «Це перші дрони, створені виключно для промислового застосування із класом захисту IP43. Надійність цього апарату робить його ідеальним інструментом для бізнесу.

  Дрони цієї серії стануть незамінними помічниками у вирішенні багатьох індустріальних завдань: моніторингу різноманітних об’єктів інфраструктури (високовольтних ліній електропередач, вишок мобільного зв’язку, сонячних панелей і вітрогенераторів), спостереження за технічним станом мостів, збору даних у будівельній сфері; а також для рятувальних робіт, боротьби із пожежами і застосування у сільському господарстві», ‒ повідомляють у DJI.

  ‒ У рамках презентації промислових рішень DJI від DroneUA також відбудеться демонстрація камер Zenmuse z30, ‒ розповів засновник DroneUA Валерій Яковенко і додав, що презентація оновленого обладнання та зразків дронів відбудеться у середу, 17 січня, у центрі інновацій і підприємництва iHub (вул. Хрещатик, 10). Початок о 18:00.

  Кожен бажаючий безкоштовно може стати учасником заходу за умови попередньої реєстрації: https://goo.gl/wGqP5i  Схожі новини
 • Свинина наприкінці року може подорожчати
 • В Україну постачатимуть дешеву сільгосптехніку б\у з США та ЄС
 • Як дрони допоможуть сільському господарству
 • Гусеничний комбайн New Holland вже в Україні
 • Аграрії задіють 80% безпілотників

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Фотозвіти
Новини техніки
Рослинництво
500% рентабельности
1
02 листопада

500% рентабельности

Тваринництво
Відео