Аграрний тиждень. Україна
» » Українські сири продаються в ОАЕ та США
» » Українські сири продаються в ОАЕ та США

  Українські сири продаються в ОАЕ та США


  Група компаній «Молочний альянс» розпочала експортні поставки твердих, плавлених та м’яких сирів до Об’єднаних Арабських Еміратів та Сполучених Штатів Америки.

  Перші відвантаження сирів відбулись наприкінці 2017 року, повідомила прес-служба компанії.

  «Плавлені сири — „Шоколадний", „Медовий" та „Янтар", виготовлення Баштанського сирзаводу, були відправлені в листопаді 2017 року до ОАЕ під ТМ „Family Harvest", а напередодні нового року ми експортували сир м’який „Провволлоне" та „Провволлоне копечний". Перемовини щодо поставок нашої продукції до арабської країни тривали близько 9 місяців. На даний час нами вже підписано довгостроковий контракт. У подальшому ми плануємо розширювати асортимент продукції для експорту і сподіваємось на тривалу та плідну співпрацю», — підкреслила комерційний директор ГК «Молочний альянс» Вікторія Предборська.

  Також ГК «Молочний альянс» було налагоджено співпрацю і з американськими партнерами. Так, в 2017 році відбулось два відвантаження до США твердих та плавлених сирів, виробництва ТОВ «Пирятинський сирзавод». Зокрема, було експортовано 11 найменувань сирів.

  У червні ГК «Молочний альянс» здійснила першу поставку молочної продукції ТМ «Яготинське», «Яготинське для дітей» та «Славія» до мережі грузинських та азербайджанських магазинів «Українські продукти».

   

  https://agroreview.com


  Схожі новини
 • Молочний альянс поставлятиме сир в ОАЕ і Африку
 • «Мілкіленд» запустив виробництво твердих сирів на заводі в Польщі
 • «Бель Шостка Україна» в 2013 році планує наростити виробництво сирів на 16, ...
 • Виробники сиру переходять на інші види продукції
 • Українські сири Європа пускає на виробництво дешевих сортів - експерт

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Фотозвіти
Новини техніки
Рослинництво
500% рентабельности
1
02 листопада

500% рентабельности

Тваринництво
Відео