Аграрний тиждень. Україна
» » ДПЗКУ надала майже чверть мільярда гривень фінансової допомоги сільгоспвиробникам під урожай 2018 р
» » ДПЗКУ надала майже чверть мільярда гривень фінансової допомоги сільгоспвиробникам під урожай 2018 р

  ДПЗКУ надала майже чверть мільярда гривень фінансової допомоги сільгоспвиробникам під урожай 2018 р


  З початку осінньої форвардної програми закупівель озимих зернових культур ДПЗКУ вже надала аграріям авансову підтримку в розмірі 248 млн гривень.

  Наразі в ДПЗКУ готуються до початку більш масштабної весняної форвардної програми, в рамках якої планують закуповувати як озимі, так і ярі культури врожаю 2018 року: пшеницю, ячмінь, кукурудзу та овес. Збір необхідних документів для участі в програмі розпочнеться вже наприкінці лютого, традиційно, як завжди, через регіональні відділення.

  З метою розширення плідної співпраці та підтримки сільгоспвиробників, фахівці ДПЗКУ намагаються постійно вдосконалювати умови цієї закупівельної програми, що робить її однією з найбільш вигідних на ринку.

  Основною перевагою форвардної кампанії ДПЗКУ залишається розгалужена мережа закупівельників по всій Україні та власні 53 зернові елеватори, розташовані у 20 областях, які готові першочергово приймати зерно за програмою форвардних закупівель.

  Державна продовольчо-зернова корпорація України констатує успішне завершення форвардної програми зернових культур 2017 року. Всі зобов'язання між сторонами виконані, випадки неплатежів або непостачання товару відсутні. В минулому маркетинговому сезоні держкорпорація розширила програму форвардних закупівель і значно збільшила обсяги фінансування аграріїв.

  За інформацією ПАТ "ДПЗКУ"

  Схожі новини
 • ДПЗКУ успішно завершила форвардну програму 2016 року
 • Аграріям збільшили оплату за зерно, закуплене за форвардними контрактами
 • Авансовий платіж за форвардними контрактами на зерно зріс до 1 тис. грн за ...
 • ДПЗКУ отримала заявки на закупівлю за форвардом понад 300 тисяч тонн зерна
 • "Хліб Інвестбуд" завершила форвардні закупівлі зерна

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.