Аграрний тиждень. Україна
» » ДПЗКУ долучилася до механізму аграрних розписок
» » ДПЗКУ долучилася до механізму аграрних розписок

  ДПЗКУ долучилася до механізму аграрних розписок


  З метою вдосконалення процедури співпраці з українськими сільгоспвиробниками в рамках форвардної програми (закупівля зерна майбутнього врожаю), Державна продовольчо-зернова корпорація України почала використовувати систему аграрних товарних розписок.

  Умовами аграрної товарної розписки є обов’язкове поставка товаровиробником узгодженої сільськогосподарської продукції Держкорпорації. Попередню оплату виробник отримує навесні, а поставку продукції здійснюється восени.

  В даному випадку аграрна розписка суттєво зменшує ризик невиконання сторонами своїх зобов’язань за договором поставки зерна майбутнього врожаю.

  Починаючи з цього року, Державна продовольчо-зернова корпорація України планує перевести більшість сільгоспвиробників, які приймають участь у форвардній програмі, на аграрні розписки, що, в свою чергу, забезпечить більшу надійність ДПЗКУ та прискорить процедуру погодження та отримання попередньої оплати виробником за зерно майбутнього врожаю.

  Таким чином, ДПЗКУ зацікавлена в участі проекту впровадження аграрних розписок в Україні та намагатиметься надавати вітчизняним сільгоспвиробникам більше дієвих можливостей фінансування їх агробізнесу.

  За інформацією ПАТ «ДПЗКУ»


  Схожі новини
 • ДПЗКУ надала майже чверть мільярда гривень фінансової допомоги сільгоспвиро ...
 • Підприємство має повернути держкорпорації 7 мільйонів за непоставлену кукур ...
 • Аграріям збільшили оплату за зерно, закуплене за форвардними контрактами
 • Авансовий платіж за форвардними контрактами на зерно зріс до 1 тис. грн за ...
 • ДПЗКУ отримала заявки на закупівлю за форвардом понад 300 тисяч тонн зерна

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.