Аграрний тиждень. Україна
» » В Україні запускають виробництво китайських тракторів
» » В Україні запускають виробництво китайських тракторів

  В Україні запускають виробництво китайських тракторів


  Відомий український бізнесмен Василь Хмельницький, засновник кількох компаній та інноваційних проектів, має намір створити спільне українсько-китайське виробництво тракторів на території індустріального парку «Біла Церква».

  Про це Василь Хмельницький повідомив на своїй сторінці у мережі Facebook.

  Він повідомив, що поки підписаний невеликий контракт на $4 млн, але в наступному році бізнесмен розраховує ще на $20 млн.

  «Спільне виробництво з китайцями в Україні — це реально. Азіатські партнери дивляться на співпрацю позитивно. Бізнес шукає можливості. Якщо для них це — можливість, то китайці будуть тут. Вони кажуть: "Ми вам будемо поставляти продукцію, і якщо побачимо, що у вас великий ринок, є попит, ми готові частково цю продукцію виробляти в Україні"», — написав Хмельницький.

  Він також зауважив, що попередньо українці та китайці домовилися про будівництво цехів великовузлового складання китайських тракторів. Але  в майбутньому частка української участі в цьому виробництві може зрости мінімум до 30-50 %.

  «Ми аграрна країна, яка споживає багато техніки. Причому я розумію, що нам сьогодні не потрібно виробляти свій двигун, і я говорю з партнерами не про виробництво цілого трактора», — пояснив Хмельницький.

  Бізнесмен розраховує, що трактори будуть продаватися не тільки в Україні, але й у Білорусь, Прибалтику, інші європейські країни.

   

  http://agravery.com


  Схожі новини
 • В травні виробництво тракторів в Україні зросло на 50,8%
 • Білорусь готова поставляти Україні сільськогосподарську техніку на суперпіл ...
 • В Україні збільшать виробництво вітчизняних високопродуктивних комбайнів до ...
 • Україна має намір домовитися із «Ростсельмаш» про спільне виробництво тракт ...
 • Україна і Китай розробляють спільне будівництво двох заводів, - Присяжнюк

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.