Аграрний тиждень. Україна
» » На Вінниччині виділили ділянку для вирощування біоенергетичних культур
» » На Вінниччині виділили ділянку для вирощування біоенергетичних культур

  На Вінниччині виділили ділянку для вирощування біоенергетичних культур


  У Барському районі на Вінниччині на землі, непридатній для вирощування традиційних сільськогосподарських культур, виділили пілотну ділянку під біоенергетичні культури. Цим проектом займається Ялтушківска дослідно-селекційна станція Інституту біоенергетичних культур і цукрового буряка НААН (ІБКіЦБ), повідомляє Drovnik.com.ua.

  Ділянку виділили у селі Черешневе для науково-дослідної роботи, якою займається ІБКіЦБ у складі міжнародного проекту SEEMLA програми «Horizons 2020».

  У рамках проекту планується вивчити можливість стійкого вирощування біоенергетичних рослин на маргінальних ділянках Європи.

  З початку реалізації проекту вже розробили методику ідентифікації малопродуктивних земель. На її основі провели картографування земель сільськогосподарського призначення Європи. Також склали каталог невимогливих до ґрунтово-кліматичних умов біоенергетичних рослин, які можна вирощувати на маргінальних землях.

   

  https://kurkul.com

  Схожі новини
 • В Мінагрополітики обчислили перспективи розвитку біоенергетики
 • Вітчизняний аграрний сектор забезпечить розвиток біоенергетики
 • На Вінниччині цукрові буряки перероблятимуть у біопаливо
 • На Вінниччині напрацьовано нову технологію переробки буряків
 • Виставково-інноваційний центр НААН України

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.