Аграрний тиждень. Україна
» » Уряд затвердив інвестиційний Меморандум між Україною та Саудівською Аравією
» » Уряд затвердив інвестиційний Меморандум між Україною та Саудівською Аравією

  Уряд затвердив інвестиційний Меморандум між Україною та Саудівською Аравією


  Для сприяння інвестиційному співробітництву між Україною та Королівством Саудівська Аравія у сфері сільського господарства, у тому числі у галузях тваринництва та рибальства, та для забезпечення взаємного обміну інформацією з питань агропромислового комплексу, Уряд своїм рішенням затвердив відповідний Меморандум між Кабінетом Міністрів України та Урядом КСА.

  Меморандум на законодавчому рівні визначає конкретні напрями двостороннього інвестиційного співробітництва у сільськогосподарській галузі та механізми заохочення інвестицій у сільське господарство.

  Зокрема, відповідно до Меморандуму, Україна та КСА сприятимуть обміну інформацією у сфері інвестиційної діяльності, розвитку співпраці та впровадженню інвестиційних проектів, організації інвестиційних та виставкових заходів.

  Нагадаємо, що Меморандум між Кабінетом Міністрів України та Королівством Саудівська Аравія про інвестиційне співробітництво у сфері сільського господарства був підписаний у ході офіційного візиту Президента України Петра Порошенка до м. Ер-Ріяд (КСА) наприкінці 2017 року.

  25 квітня 2018 року Уряд КСА схвалив зазначений Меморандум, що відкриває нові можливості для залучення інвестицій в аграрний сектор України, їх підтримки та реалізації проектів шляхом надання консультацій, проведення комерційних виставкових заходів, семінарів, робочих засідань та зустрічей, а також спільних презентацій в сферах сільського господарства, тваринництва та рибних ресурсів.

  Компаніям та діловим колам Королівства рекомендовано скористатися багатьма послугами, можливостями та пільгами, що надаються іноземним інвесторам в Україні, зокрема, інвестиційного середовища в галузях сільського господарства, тваринництва та рибних ресурсів.

  Довідково:

  За підсумками 2017 року товарообіг сільськогосподарською продукцією між Україною та КСА становив $358,9 млн (експорт із України – $358,8 млн, імпорт із КСА – $94 тис.). Основними товарами українського експорту були:

  – зернові злаки ($295 млн);

  – олія ($28,5 млн);

  – м'ясо та субпродукти ($12 млн);

  – залишки та відходи харчової промисловості ($10 млн).

  За 5 місяців 2018 року зовнішньоторговельний обіг продукцією АПК між Україною та КСА становив $76,5 млн (експорт із України – $76,3 млн, імпорт із КСА – $225 тис.). 

  Прес-служба Мінагрополітики


  Схожі новини
 • Ірина Паламар обговорила налагодження експорту м’яса до Королівства Саудівс ...
 • Україна та Нідерланди визначили пріоритетні напрямки співпраці в аграрному ...
 • Саудівська Аравія зацікавлена в українській курятині
 • Меморандум – новий імпульс співробітництву України та Угорщини у сфері земе ...
 • Республіка Корея збільшить інвестування у сільське господарство України

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.