Аграрний тиждень. Україна
» » Україна збільшила експорт цукру на 25%
» » Україна збільшила експорт цукру на 25%

  Україна збільшила експорт цукру на 25%


  Україна збільшила експорт цукру на 25%За червень поточного року з України експортували 67,6 тис. тонн цукру, що на 25% більше, ніж попереднього місяця.

  Про це повідомили в аналітичному відділі НАЦУ «Укрцукор».

  «Основні поставки цукру в червні здійснювались до Узбекистану — 51% та Лівії — 35%. Також, незначні обсяги були відправлені до Азербайджану — 5%, Вірменії та Грузії — по 3%», — прокоментувала керівник аналітичного відділу НАЦУ «Укрцукор» Руслана Бутило.

  За десять місяців поточного маркетингового року українські виробники експортували 501,0 тис. тонн цукру, що на 32% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

  Нагадаємо, цьогорічні посівні площі під цукровими буряками становлять 280 тис. га, що на 13% менше ніж минулого року. За прогнозами асоціації, виробництво цукрового буряку зменшиться орієнтовно на 10% і коливатиметься в межах 13,1 млн тонн. Відповідно, виробництво цукру становитиме близько 1,75 млн тонн. В сезоні працюватиме близько 40 цукрових заводів.


  http://agravery.com


  Схожі новини
 • Експорт цукру зріс на 15%
 • Експорт цукру скоротився майже вдвічі
 • Експорт цукру зріс на 59%
 • Експорт цукру склав 70 тис. тон
 • Експорт цукру знизився на 27%

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.