Аграрний тиждень. Україна
» » Співпраця Мінагрополітики та ФАО сприятиме досягненню глобальних цілей сталого розвитку 2030
» » Співпраця Мінагрополітики та ФАО сприятиме досягненню глобальних цілей сталого розвитку 2030

  Співпраця Мінагрополітики та ФАО сприятиме досягненню глобальних цілей сталого розвитку 2030


  Україна прийняла участь в роботі 26-ої сесії Комітету ФАО з сільського господарстві в м. Рим (Італія), направленої на вирішення глобальних проблем в галузі сільського господарства та харчування та розробки пропозицій щодо узгоджених дій держав-членів ФАО. Ключовими завданнями роботи 26-ої сесії Комітету було визначено забезпечення сталого виробництва продовольства та ведення сільського господарства, адаптованого до умов змін клімату.


  «Людство постало перед безпрецедентним подвійним викликом: необхідність викорінення голоду і пом’якшення наслідків зміни клімату на аграрне виробництво. Підтримуючи Стратегію ФАО щодо зміни клімату, направлену на стимулювання глобальних перетворень в підтримку сталого сільського господарства, Україна впроваджує національну Стратегія державної політики у сфері адаптації до змін клімату на період до 2030 року», - зазначила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова під час зустрічі з Генеральним директором ФАО Жозе Граціану да Сілва в рамках роботи 26-ої сесії Комітету.

  Паном Жозе Граціану да Сілва підтримано напрями діяльності Міністерства в рамках Рамкової програми співробітництва між Україною та ФАО на 2016-2019 роки, зокрема, розвиток органічного виробництва, земельна реформа, підтримка малих та середніх виробників, а також зусилля, направлені для забезпечення епізоотичного та фітосанітарного благополуччя в рамках глобальної ініціативи попередження транскордонних і нових виникаючих загроз для сільського господарства і продовольчих систем.

  «Ефективне співробітництво з ФАО визначається Україною як важливий чинник при формуванні як продовольчої, так і зовнішньоекономічної стратегії розвитку країни. Для розширення співпраці з міжнародною організацією у Мінагрополітики готуються пропозиції до проекту Програми співробітництва ФАО з Україною на 2020-2023 роки», - резюмувала Олена Ковальова.

  Довідково:

  Комітет із сільського господарства (КСХ) є одним з керівних органів ФАО, що забезпечує загальне керівництво в сфері розробки політики та нормотворчої діяльності з питань, що стосуються сільського господарства, тваринництва, продовольчої безпеки, харчування, розвитку сільських регіонів і управління природними ресурсами. Заснований в 1971 році, Комітет складається з більш ніж 100 країн-членів і зазвичай проводить наради один раз на два роки, але при необхідності може проводити і додаткові сесії.

  Порядок денний поточної 26-ої сесії Комітету ФАО направлений на забезпечення сталого глобального виробництва продовольства (стійкі продовольчі системи, агроекологія, підвищення привабливості сільських районів), а також введення раціонального адаптованого сільського господарства (Стратегія ФАО щодо зміни клімату, проблеми дефіциту води, збереження біорізноманіття).

  Прес-служба Мінагрополітики

  Схожі новини
 • Адаптація сільського господарства до змін клімату гарантуватиме глобальну п ...
 • Олексій Павленко: Стратегія розвитку сільського господарства – дорожня карт ...
 • Домовилися про розширення технічної співпраці
 • Сергій Тимченко – про стратегію землекористування на сесії Комітету Європе ...
 • 132-а сесія ФАО

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Аграрний тиждень. Україна

Всеукраїнський діловий журнал «Аграрний тиждень. Україна» створений з метою достовірного і своєчасного висвітлення об’єктивної інформації про реальний стан і роботу аграрного сектору України.


Журнал розрахований на власників, керівників і фахівців господарств і переробних підприємств; обласні та районні адміністрації, головні управління агропромислового розвитку; вищі учбові заклади аграрного напрямку I-IV ступенів акредитації, представників галузевих об’єднань і організацій, фермерів, і виходитиме за їх інформаційної підтримки.© 2007-2018 журнал "Аграрний тиждень. Україна"

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
«    Жовтень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031