Аграрний тиждень. Україна
» » Українські порти є привабливими для провідних білоруських компаній
» » Українські порти є привабливими для провідних білоруських компаній

  Українські порти є привабливими для провідних білоруських компаній


  Українські порти є привабливими для провідних білоруських компанійБілоруські компанії зацікавлені в експорті своєї продукції через українські порти.

  Заяву керівника Адміністрації морських портів України Райвиса Вецкаганса передає Агроінсайдер з посиланням на прес-службу відомства.

  Делегація АМПУ провела переговори з керівництвом Міністерства транспорту і комунікацій Республіки Білорусь, а також представниками провідних білоруських компаній — «Белкалій», «Білоруські залізниці», «Білоруська металургійна компанія», «Білоруська нафтова компанія» та ін. В ході цих зустрічей обговорювалися перспективи співпраці з українськими морськими портами, а також можливості розвитку перевезень внутрішніми водними шляхами України та Білорусі з використанням водного шляху Е40 від Балтійського до Чорного моря.

  «Наші білоруські партнери зацікавлені в наявності вигідної альтернативи балтійським портам для експорту своєї продукції. Нам вдалося донести до них потенційні переваги співпраці з українськими портами. В результаті вони оцінюють маршрути через Україну як перспективні», — заявив Вецкаганс, додавши, що потужності українських портів дозволяють вже в даний час приймати і перевалювати значні обсяги білоруської продукції.

  Він також зазначив, що логістика між Білоруссю і Україною може вибудовуватися з використанням можливостей «Укрзалізниці». Тим паче, що білоруська сторона має позитивний досвід отримання і відправки вантажів з використанням українських контейнерних поїздів Зубр і Вікінг. Крім того, є ще один перспективний транспортний напрямок — це розвиток внутрішніх водних шляхів.

  «Ми обговорили основні напрямки робіт для забезпечення судноплавства по Прип’яті і Дніпру. Реалізація таких проектів можлива, за умови узгодження синхронності дій з обох сторін, а також наявності гарантій вантажопотоку з боку вантажовласників і вантажовідправників», — підкреслив керівник АМПУ.

  Також повідомляється, що вже найближчим часом планується провести зустріч на міждержавному рівні для обговорення взаємодії в сфері спільного розвитку транспортної інфраструктури та підвищення вантажообігу між Україною і Республікою Білорусь.

  Схожі новини
 • Україна та Білорусь домовилися нарощувати експортно-імпортний потенціал у т ...
 • Білорусь із Україною займатимуться адаптацією білоруської сільгосптехніки д ...
 • Спільний зернозбиральний комбайн
 • Україна і Білорусь зняли всі обмеження на торгівлю товарами
 • Білорусь запрошує Держветфітослужбу України перевірити білоруські підприємс ...

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.