Аграрний тиждень. Україна
» » Порошенко підписав Закон України «Про ратифікацію Угоди про фінансування Дунайської транснаціональної програми»
» » Порошенко підписав Закон України «Про ратифікацію Угоди про фінансування Дунайської транснаціональної програми»

  Порошенко підписав Закон України «Про ратифікацію Угоди про фінансування Дунайської транснаціональної програми»


  Порошенко підписав Закон України «Про ратифікацію Угоди про фінансування Дунайської транснаціональної програми»Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про ратифікацію Угоди про фінансування Дунайської транснаціональної програми», повідомляє прес-служба президента України.

  Ратифікація вказаної Угоди створить правові підстави для отримання фінансування проектів у розмірі 5 млн євро на безоплатній основі в рамках Дунайської транснаціональної програми як фінансового інструменту Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону.

  Реалізація Угоди сприятиме виконанню зобов’язань, визначених Угодою про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, а також соціально-економічному розвитку української частини Дунайського регіону, що охоплює Одеську, Івано-Франківську, Чернівецьку та Закарпатську області.


  Для довідки:

  19 вересня, Верховна Рада прийняла законопроект про ратифікацію Угоди про фінансування Дунайської транснаціональної програми, набуття чинності якого забезпечить фінансування розвитку української частини Дунайського регіону обсягом 5 млн євро.


  Схожі новини
 • Порошенко виділив €400 млн на потреби аграріїв
 • ЄІБ надасть аграріям кредит на 400 млн євро
 • Сенат Італії ратифікував Угоду про асоціацію Україна-ЄС
 • Кредитна лінія для поповнення оборотного капіталу великого агрохолдингу
 • ЄБРР подвоїть фінансування альтернативної енергетики в Україні

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.