Аграрний тиждень. Україна
» » Агровідходи для біоенергетики: проблеми та рішення
» » Агровідходи для біоенергетики: проблеми та рішення

  Агровідходи для біоенергетики: проблеми та рішення


  Агровідходи для біоенергетики: проблеми та рішенняУ Києві відбувся Семінар «Агровідходи для біоенергетики. Проблеми та рішення», який був організований Голландський консорціум "Biobased Energy Ukraine", Посольством Королівства Нідерландів в Україні, Держенергоефективності України та Біоенергетичною асоціацією України.

  Семінар зібрав близько 80 учасників, з яких представники аграрних компаній, наукових інститутів, муніципалітетів, органів влади, фінансових установ, консалтингових організацій, бізнесу, медіа та був присвячений питанню використання пожнивних решток сільськогосподарської продукції для біоенергетики без шкоди для ґрунту.

  Агровідходи для біоенергетики: проблеми та рішенняВідкрили Семінар Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук та Радник з питань сільського господарства Посольства Королівства Нідерландів в Україні Каролін Спаанс, які відмітили тісну співпрацю України та Королівства Нідерландів у досягненні цілей Паризької угоді щодо підвищення частки споживання сталої відновлюваної енергії.

  Представив семінар експерт Голландського агентства з розвитку підприємництва (RVO) Кейс Квант, представивши Голландський консорціум "Biobased Energy Ukraine", що об’єднує компанії з Нідерландів для реалізації біоенергетичних проектів в Україні.

  В рамках секції презентацій Семінару виступили спікери з ДУ «Інститут охорони ґрунтів України», Університету Вісконсін-Медісон (США), Об’єднаного дослідницького центру Європейської Комісії (JRC), Вагенінгенського Університету та дослідного центру (WUR, Нідерланди), Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків (ІБКіЦБ) НААН України, Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO), Ради з досліджень в галузі сільського господарства та сільськогосподарського економічного аналізу (CREA, Італія).

  Агровідходи для біоенергетики: проблеми та рішенняСекція презентацій була продовжена секцією реакцій від зацікавлених сторін, а саме агрохолдингів, фінансуючих установ та біоенергетичного бізнесу, представленого Біоенергетичної асоціацією України. Стейкхолдери висловили зацікавленість представленою інформацією та погодились щодо необхідності використання аграрних залишків на вимогах сталості, а також на засадах економічної доцільності.

  У фінальній частині семінару було проведене обговорення позицій щодо частки використання аграрних залишків без шкоди для ґрунту та пропозицій щодо напрямків необхідних подальших досліджень. Позиції трьох груп, що приймали участь в обговоренні, співпали в тому, що визначаючи локально допустиму кількість збору аграрних залишків, потрібно враховувати умови кожної конкретної земельної ділянки, а саме вміст органічної речовини ґрунту, врожайність відповідної культури та можливість внесення на ділянці необхідної кількості мінеральних та органічних добрив.

  Схожі новини
 • Як побудувати ефективне виробництво і збут паливних брикетів та пелет
 • Як побудувати ефективне виробництво і збут паливних брикетів та пелет. Тепл ...
 • Як підключити об'єкти відновлювальної енергетики до мережі і отримати «зел ...
 • В Мінагрополітики обчислили перспективи розвитку біоенергетики
 • Вітчизняний аграрний сектор забезпечить розвиток біоенергетики

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.