Аграрний тиждень. Україна
» » Мінагрополітики та представники профільних асоціацій провели робоче засідання в рамках Меморандуму про співпрацю
» » Мінагрополітики та представники профільних асоціацій провели робоче засідання в рамках Меморандуму про співпрацю

  Мінагрополітики та представники профільних асоціацій провели робоче засідання в рамках Меморандуму про співпрацю


  Днями відбулась робоча зустріч представників тринадцяти асоціацій та громадських об’єднань агропромислового комплексу, Мінагрополітики та Держпродспоживслужби.

   

   

  Захід відбувся в рамках підписаного у 2017 році Меморандуму про співпрацю з пріоритетних напрямів розвитку торговельних відносин України у галузі сільського господарства, харчової промисловості та сільськогосподарських технологій.

  Під час цієї зустрічі сторони обговорили подальші напрями співпраці задля нарощування обсягів українського експорту аграрної та харчової продукції до іноземних ринків в рамках розробленої секторальної експортної стратегії.

  Окрім цього, йшлось про подальшу співпрацю Мінагрополітики, Держпродспоживслужби та профільних асоціацій на вже існуючих експортних напрямах та подальшу диверсифікацію ринків збуту для українських товарів АПК. Також були обговорені питання сертифікації для українських аграрних та харчових товарів для виходу на нові іноземні ринки. Йдеться про наступні товарні позиції: зернові, продукція тваринництва та овочева група.

  Подібні заходи планується проводити щоквартально для ефективного та швидкого реагування на поточні питання, які стосуються предмету Меморандуму, для збору та обміну інформацією відносно нормативно-правового регулювання та інших аспектів виходу українських виробників на зовнішні ринки.

  Сам Меморандум про співпрацю за пріоритетними напрямами розвитку торговельних відносин України у галузі сільського господарства, харчової промисловості та сільськогосподарських технологій залишається відкритим. Тому всі бажаючі представники профільних асоціацій можуть приєднатися до його підписання.

  Схожі новини
 • Розвиток переробної галузі АПК допоможе відкрити нові ринки збуту
 • Україна та Казахстан розширять співпрацю у галузі тваринництва
 • Мінагрополітики та зернові асоціації підготували Меморандум про співпрацю
 • Мінагрополітики України та зернові асоціації підготували Меморандум про спі ...
 • Меморандум – новий імпульс співробітництву України та Угорщини у сфері земе ...

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.