Аграрний тиждень. Україна
» » ДПЗКУ та ССЕС підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю
» » ДПЗКУ та ССЕС підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю

  ДПЗКУ та ССЕС підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю


  6 листопада під час офіційного відкриття China International Import Expo 2018 в м. Шанхай, за участю Міністерства аграрної політики та продовольства України, Державна продовольчо-зернова корпорація України та Китайська національна корпорація машинної промисловості та генеральних підрядів (ССЕС)підписали Меморандум щодо подальшого співробітництва у галузі сільського господарства.

   

  У церемонії підписання взяли участь заступник Міністра з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева, Голова Правління Китайської національної машинобудівельної корпорації SINOMACH Жень Хунбінь,в.о. голови Правління ПАТ «ДПЗКУ» Ірина Марченко та Президент ССЕС пані Ян Цзін, повідомляє прес-служба ПАТ «ДПЗКУ».


  Метою Меморандуму передбачено закладення підґрунтя для реалізації пріоритетних проектів у галузі сільського господарства України та демонстрації порозуміння усіх Сторін щодо подальшого співробітництва відповідно до Генерального договору між ПАТ «ДПЗКУ» та ССЕС.

  «Ми впевнені, що у перспективі реалізація Меморандуму дозволить ДПЗКУ збільшити обсяги торгівлі зерновими, розширити номенклатуру торгівлі зерновими та продукцією переробки на території КНР, включаючи борошно, пластівці, мюслі, крупи та комбікорми до КНР та третіх країн», - прокоментувала Ірина Марченко.

  Також умовами Меморандуму передбачена співпраця у сфері торгівлі продукцією переробки олійних на території КНР (соняшникова олія, соняшниковий шрот) та подальша робота над спільними проектами.

  Меморандум стане ключовим орієнтиром у співробітництві із головним стратегічним партнером ДПЗКУ на довготривалий період. Вдала реалізація спільних проектів, визначених цим документом, дозволить держкорпорації поглибитивзаємовідносини з ССЕС та підтвердити репутацію надійного державного експортера зернових.


  Схожі новини
 • ДПЗКУ відвантажила на зовнішні ринки 720 тис. тонн зернових та олійних куль ...
 • ДПЗКУ відвантажила ССЕС майже 300 тис. тонн зернових
 • Представники ДПЗКУ здійснили візит до Пекіну
 • ДПЗКУ експортувала майже 1,5 млн. тонн зерна
 • Ігор Швайка зустрівся з представниками китайської компанії ССЕС

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.