Аграрний тиждень. Україна
» » У ЄС поголів'я свиней зростає, а рентабельність свинарства падає
» » У ЄС поголів'я свиней зростає, а рентабельність свинарства падає

  У ЄС поголів'я свиней зростає, а рентабельність свинарства падає


  У ЄС поголів'я свиней зростає, а рентабельність свинарства падаєПоголів'я свиней в ЄС залишається відносно стійким упродовж останніх кількох років, але рентабельність свинарства зменшується, відзначає Джим Лонг, президент і головний виконавчий директор компанії Genesus, пише pigua.info.

   

  «Одним з показників ринкової проблеми є колапс цін на поросят для відгодівлі, які тепер встановилися на рівні 33 євро, що на 23% менше, ніж рік тому. Це відображає той факт, що пропозиція зараз більше, ніж попит, і це фінансово тисне на двох великих європейських виробників свиней: Данію і Нідерланди. На ціну живця також впливають більш високі витрати на корми. Середня ціна свиней в ЄС становить близько 1,45 євро/кг, що могло б бути добре для Америки, але не для більшості виробників ЄС», — зазначив пан Лонг в своїй доповіді Global Market.

  Це пояснює також, чому торговий блок є найбільшим в світі експортером свинини. Експортні дані, представлені Європейською Комісією, показують, що в перші вісім місяців цього року ЄС експортував 2,5 млн тонн свинини. Більше третини цього експорту йде до Китаю, навіть не дивлячись на те, що європейські ціни на свиней значно вище, ніж американські.

  Всередині ЄС, Іспанія має найбільше поголів'я свиноматок, як і загальну чисельність свиней. Упродовж останніх 12 місяців країна повідомила про збільшення свинопоголів'я на 5,2%. За Іспанією слідують Ірландія і Польща, які наростили чисельність свиней на 4,2%, а також Данія (+ 3,3%).

  Схожі новини
 • В Україні відновилися позиції у промисловому поголів’ї свиней
 • Пропозиція живця: за сім місяців «під ніж» пішло 2,6 млн свиней
 • «Наростили»: в Україні побільшало свиней
 • У 2016-му падіж свиней у с.-г. підприємствах зменшився на 10%
 • Переформатування галузі свинарства

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.