Аграрний тиждень. Україна
» » 30 млрд грн необхідно щорічно на оновлення с/г техніки
» » 30 млрд грн необхідно щорічно на оновлення с/г техніки

  30 млрд грн необхідно щорічно на оновлення с/г техніки


  Задля технічного переоснащення сільськогосподарської техніки в Україні щорічно необхідно виділяти кошти у розмірі 30 млрд грн. Пре це під час прес-конференції в медіа-холі УНН сказав заступник директора Департаменту землеробства Міністерства аграрної політики та продовольства України Павло Гринько.

  "Для фінансування та технічного переоснащення техніки нам треба щорічно не менше 30 млрд, відповідно до технологічних потреб. Фінансові можливості наших сільськогосподарських виробників, а також підтримка бюджету складає від 5 до 7 млрд грн", - зазначив П.Гринько.

  Він зауважив, що існує ряд державних програм щодо компенсації витрат сільськогосподарських підприємств.

  За словами П.Гринька, це програми часткової компенсації кредитних ставок банків, фінансового лізингу та часткової компенсації вартості складної сільськогосподарської техніки.

  "У цьому році на програму фінансового лізингу передбачено 304 млн грн, на компенсацію кредитних ставко – 560 млн грн, а на програму часткової компенсації вартості складної сільськогосподарської техніки – 10 млн", - додав П.Гринько.

  Як повідомляв УНН, рівень державної підтримки технічного забезпечення складає менше 10%, про це заявив директор Український науково-дослідний інститут прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого Володимир Кравчук.

  УНН


  Схожі новини
 • На переоснащення с/г техніки планується витрачати 25 млрд грн щорічно – Мін ...
 • Рівень держпідтримки сільськогосподарської техніки складає 10%
 • Через невчасність весняно-польових робіт Україна втрачає 1,6 млрд грн - екс ...
 • Зниження купівельної спроможності провокує складний стан с/г техніки в Укра ...
 • УКРАЇНСЬКІ АГРАРІЇ. АНАЛІЗ ЦЬОГОРІЧНИХ ЖНИВ, ПЕРСПЕКТИВИ ТЕХНІЧНОГО ПЕРЕОСН ...

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.