Аграрний тиждень. Україна
» » Підсумки року: В Україні збільшилась продуктивність корів та виробництво молока екстра і вищого ґатунків
» » Підсумки року: В Україні збільшилась продуктивність корів та виробництво молока екстра і вищого ґатунків

Підсумки року: В Україні збільшилась продуктивність корів та виробництво молока екстра і вищого ґатунківВ Україні за 11 місяців 2018 року спостерігається збільшення продуктивності корів, а також виробництво молока екстра та вищого ґатунків.

Так, за січень-листопад 2018 року середній надій на корову у сільськогосподарських підприємствах склав 5595 кг молока на корову, що на 0,7% більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року, коли середній надій складав 5555 кг молока на корову. Таке збільшення відбулося за рахунок покращення технологій виробництва молока та якісних показників стада молочних корів у сільськогосподарських підприємствах.

Крім того, збільшилось надходження на переробні підприємства якісної молочної сировини від сільськогосподарських підприємств на 1%, що зумовлює підвищення економічної ефективності виробництва молока. Так, за 9 місяців поточного року виробництво молока екстра ґатунку збільшилось на 33,8%, а вищого ґатунку – на 7,8%.

Загалом, за січень-листопад 2018 року господарствами всіх форм власності вироблено 9457,2 тис. тонн молока, що на 1,9 % менше, ніж за аналогічний період минулого року (9637,6 тис. тонн молока у 2017 році).

Прес-служба Мінагрополітикискачать dle 10.6фильмы бесплатноСхожі новини
  • Скоротилося виробництво молока
  • Надходження молока
  • Надходження молока ґатунку «Екстра» на переробні підприємства зросло на 88%
  • У Херсонській області збільшилися обсяги виробництва сільськогосподарської продукції
  • В Україні виробництво молока за I квартал 2012 р. збільшилось на 3,2% - до понад 2 млн т, - Присяжнюк

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.