Аграрний тиждень. Україна
» » “Нива Переяславщини” запустить нові виробничі потужності
» » “Нива Переяславщини” запустить нові виробничі потужності

  “Нива Переяславщини” запустить нові виробничі потужності


  ЄБРР допоможе в покращенні підходів до свинарства в Україні шляхом створення сучасних виробничих потужностей у групі компаній "Нива Переяславщини” – однієї з найбільших компаній в цьому сегменті в Україні. Проект, зокрема, передбачає будівництво заводу по переробці відходів м’ясного виробництва і скорочення викидів парникових газів.

  Кредит Банку в розмірі $12,5 млн. дозволить групі компаній "Нива Переяславщини” розширити свинарські потужності та побудувати м’ясопереробний завод. МФК паралельно надає компанії кредит такого ж розміру.

  Проект передбачає отримання стимулюючого гранту в розмірі $455 тис. на покриття частини вартості нових котлів на соломі та установки з переробки відходів м’ясного виробництва. Ці кошти будуть надані в рамках програми ЄБРР – FINTECC (Центр трансферу технологій та фінансів в області змін клімату), метою якої є передача технологій у сфері пом’якшення впливів кліматичних змін та адаптації до них. Реалізація цієї програми почалася в Україні у лютому 2016 р. Програма FINTECC розрахована на 3 роки і підтримується грантовим фінансуванням Глобального екологічного фонду в розмірі $7 млн. та Інвестиційного фонду сусідства (ІФС) ЄС в розмірі €4 млн.

   

  Прес-служба ЄБРР  Схожі новини
 • Хто отримає від ЄБРР $12,5 млн кредиту? Той - "Нива Переяславщини"
 • Інвестиції від ЄБРР підтримають спорудження біогазової установки потужністю ...
 • МХП збудує біогазову установку
 • Український виробник курятини впроваджує високотехнологічні екологічні ріше ...
 • ЄБРР почав фінансувати новий український проект

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.