Аграрний тиждень. Україна
» » Депутати заборонили передавати в заставу землю без кадастрового номеру
» » Депутати заборонили передавати в заставу землю без кадастрового номеру

  Депутати заборонили передавати в заставу землю без кадастрового номеру


  Верховна рада прийняла в другому читанні та в цілому як закон урядові зміни до Земельного кодексу та закону "Про іпотеку". За відповідний законопроект №7539 у вівторок проголосували 266 депутатських карток, повідомляє DT.UA.
  Як зазначається у пояснювальній записці, зміни направлені на посилення контролю за укладенням договорів застави та іпотеки земельних ділянок та прав на них. Зокрема, законом доповнюється ч.1 ст. 133 Земельного кодексу абзацом, що "У заставу земельна ділянка або право на неї можуть бути передані за умови присвоєння земельній ділянці кадастрового номера".

  Як зазначається в урядовій пояснювальній записці, сьогодні фіксуються такі правопорушення в сфері операцій із земельними ресурсами, як передача у заставу банку позичальниками земельних ділянок, які не наділені правом власності та (або) користування на них, або оформлення кредиту на земельну ділянку, якої не існує в натурі (на місцевості). А тому, що у законодавстві не чітко визначено порядок передачі земельних ділянок у заставу, зміни дозволять це зробити.

  AgroNews


  Схожі новини
 • Більшість направила 254,8 млн грн для підготовки передачі с/г земель до ста ...
 • Платежі скасовано. Які?
 • Рада має намір ввести земельні аукціони
 • ВР пропонує уточнити порядок затвердження розміру викупної ціни земельної д ...
 • Депутати хочуть розділити землю на державну і комунальну

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Фотозвіти
Новини техніки
Рослинництво
500% рентабельности
1
02 листопада

500% рентабельности

Тваринництво
Відео