Аграрний тиждень. Україна
» » Бахматюк підписав з китайською САМС Engineering меморандум про інвестиції на 4 млрд дол
» » Бахматюк підписав з китайською САМС Engineering меморандум про інвестиції на 4 млрд дол

  Бахматюк підписав з китайською САМС Engineering меморандум про інвестиції на 4 млрд дол


  Власник агрохолдингу UkrLandFarming Олег Бахматюк підписав меморандум з китайською компанією САМС Engineering Co., Ltd. (підрозділ найбільшої Китайської машиностороительной корпорації SINOMACH) про наміри інвестування в аграрні проекти UkrLandFarming на суму 4 млрд дол. Про це пише китайське видання people's Daily.

  Меморандум містить плани з будівництва елеваторних потужностей, модернізації цукрових заводів, створення протеїнових кластерів (виробництво свинини і птиці), а також створення спільного виробництва по збірці сільськогосподарської техніки на потужностях ПРАТ "Агромаш І-Ф" і подальшої реалізації їх на ринку України.

  "Наша угода служить індикатором зацікавленості великих китайських гравців ринком і потенціалом України. Особливий інтерес викликає аграрний сектор, у тому числі створення нових елеваторних потужностей, а також виробництво сільськогосподарської техніки. UkrLandFarming має солідний досвід побудови протеїнових кластерів, прекрасним прикладом цього є наша компанія "Авангард", - зазначив Бахматюк.
  "Так як SINOMACH - це найбільша група компаній, що охоплює широкий спектр найбільш комплексних видів діяльності, наша компанія має значний досвід реалізації сільськогосподарських проектів світового масштабу. SINOMACH буде активно сприяти спільним проектам ULF і САМСА у сфері будівництва елеваторних потужностей, модернізації цукрових заводів, створення протеїнових кластерів для виробництва свинини і курятини, а також запуску спільного підприємства по виробництву сільськогосподарської техніки", - заявив голова правління SINOMACH Рен Хонгбін.


  Схожі новини
 • Старт спільного україно-білоруського проекту
 • Агрохолдинг Бахматюка залучив 150 мільйонів доларів
 • UkrLandFarming не будет продавать сахарные заводы, - Бахматюк
 • Бахматюк виведе свій агрохолдинг на біржу
 • Найкрутіші аграрії

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.