Аграрний тиждень. Україна
» » Фірташ готовий кредитувати агровиробників під заставу землі
» » Фірташ готовий кредитувати агровиробників під заставу землі

  Фірташ готовий кредитувати агровиробників під заставу землі

  Глава Ради директорів Group DF Дмитро Фірташ готовий надати 1 млрд 200 млн дол. кредитів сільгоспвиробникам на покупку добрив під заставу землі. Про це він заявив під час зустрічі з підприємцями в Рівненській області, передає кореспондент РБК-Україна.

  "Ми зацікавлені, щоб сільгоспвиробники брали у нас добрива, але ми добре розуміємо, що у них немає грошей. Ми прорахували, скільки потрібно грошей, для того, щоб забезпечити добривами в потрібному обсязі. Ми домовилися з банком "Надра", що ми дамо свої гроші для кредитування сільгоспвиробників, щоб вони купували у нас добрива, а ми готові у них брати зерно. Але виявилося, що банк не може видати кредит тому, що якщо ми навіть дамо свої гроші банку, то він зобов'язаний взяти заставу. У заставу він може взяти землю. А землю він не може взяти, тому що земля не продається", - пояснив Дмитро Фірташ.

  Нагадаємо, законопроект №9001-д "Про ринок землі" народні депутати прийняли в першому читанні 9 грудня 2011 р. Документом передбачається купівля-продаж земель сільськогосподарського призначення з 2013 р. 27 грудня Верховна Рада продовжила мораторій на купівлю-продаж с/г земель до 1 січня 2013 р.

  Відзначимо, раніше голова Верховної Ради України (ВР) Володимир Литвин повідомив, що парламент не буде розглядати проект закону про ринок земель на поточній, 10 сесії.


  Схожі новини
 • Майже в 2 рази може збільшитися ринок міндобрив в Україні
 • Рада в першому читанні ухвалила мораторій на продаж земель
 • Комуністи пропонують продовжити мораторій на продаж землі до 2014 року
 • Рада продовжила мораторій на продаж землі
 • Мораторій буде скасований автоматично

 • Комментарі


  Gee whiz, and I tuhoght this would be hard to find out.

  Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Фотозвіти
Новини техніки
Рослинництво
500% рентабельности
1
02 листопада

500% рентабельности

Тваринництво
Відео