Аграрний тиждень. Україна
» » Агрохолдинг "Кернел" домовився з європейськими банками про залучення кредиту на 210 млн дол
» » Агрохолдинг "Кернел" домовився з європейськими банками про залучення кредиту на 210 млн дол

  Агрохолдинг "Кернел" домовився з європейськими банками про залучення кредиту на 210 млн дол  Inerco Trade SA (належить Kernel Holding S.A.) уклала угоду про відкриття забезпеченої кредитної лінії на 210 млн дол. з синдикатом європейських банків. Про це повідомляє прес-служба "Кернел".

  "Угода буде діяти до 30 червня 2013 р. і буде використано позичальником для фінансування придбання, зберігання, перевезення і перевалки сільськогосподарської продукції - такий, як кукурудза, ячмінь, пшениця, рапс і соя", - говориться в повідомленні.

  Нагадаємо, в лютому 2012 р. рейтингове агентство Fitch підтвердило довгострокові рейтинги Kernel в іноземній і національній валюті на рівні B і B+ відповідно.

  "Кернел Груп" (ТМ "Щедрий дар", "Стожар", "Чумак домашня", "Чумак золота", "Любонька") - один изкрупнейших виробників соняшникової олії в Україні. 41,16% Kernel належать голові ради директорів компанії Андрію Веревському.


  Схожі новини
 • Kernel ввів в експлуатацію елеватор у Черкаській області
 • Kernel і Glencore купили зерновий експортний термінал у Росії за 265 млн. д ...
 • Агрохолдинг Kernel домовився про покупку двох с/х компаній з земельним банк ...
 • Кернел подписал кредитное соглашение на $100 млн. с двумя европейскими банк ...
 • Веревський скуповує російські олійні заводи

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.