Аграрний тиждень. Україна
» » Розпочато виплату компенсацій людям, які втратили свиней через африканську чуму
» » Розпочато виплату компенсацій людям, які втратили свиней через африканську чуму

  Розпочато виплату компенсацій людям, які втратили свиней через африканську чуму


  Розпочато виплату компенсацій жителям села Комишуватка Приморського району Запорізької області, у господарствах яких поголів'я свиней було знищено у зв'язку виявленням у регіоні африканської чуми. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров на брифінгу в Запоріжжі.

  «Сьогодні ми розпочинаємо виплату компенсацій за знищених свиней. Тобто люди повністю отримають всі компенсації, пов’язані з необхідністю ліквідації цього явища. Ми його локалізуємо і недопустимо розповсюдження», - зазначив Микола Азаров.

  При цьому він підкреслив, що це досить серйозна проблема, яка вимагала вжиття конкретних заходів для недопущення епідемії.

  Прем’єр-міністр повідомив, що Уряд вже виділив на ці потреби 483 тис. грн.

  Нагадаємо, у Запоріжжі зареєстровано захворювання свиней африканською чумою. В осередку виникнення хвороби здійснюються оперативні ветеринарно-санітарні заходи.

  Захворювання свиней африканською чумою зареєстровано в одному з приватних господарств в селі Комишуватка Приморського району Запорізької області. У зв’язку з цим в районі оголошено карантин, проводиться дезінфекція, проїзні дороги для автотранспорту через село перекриті, у садибах селян проводиться забій тварин.

  Уряд виділив з резервного фонду держбюджету 483,32 тис. грн на компенсацію збитків за вилучених у населення свиней для ліквідації спалаху африканської чуми.  Схожі новини
 • М'ясо свиней з 10-кілометрової зони в Запорізькій області тушкуватимуть дл ...
 • Із зони зараження африканською чумою на Запоріжчині за 20 днів вивезуть усі ...
 • Карантин через африканську чуму на Запоріжжі збільшено до 40 днів
 • Вірус африканської чуми свиней виявлено в селі на Запоріжжі
 • У Росії нові спалахи африканської чуми

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.