Аграрний тиждень. Україна
» » Генетична лінія Нermitage Genetics – «Глобине»
» » Генетична лінія Нermitage Genetics – «Глобине»

  Генетична лінія Нermitage Genetics – «Глобине»


  Угоду про співробітництво між компаніями Нermitage Genetics і «Глобине» укладено під час виставки «Animal Farming Ukraine 2012». Її мета - виробництво й продаж на українському ринку поголів'я свиней з високим статусом здоров'я, а також елітної спермопродукції .

  Ще в лютому минулого року ТОВ НВП «Глобинський свинокомплекс» придбав стадо GGP/GP із 1230 свиноматок. Це поголів’я супроводжується компанією Нermitage за Програмою розведення закритого типу BLUP Нermitage. Стадо складається з материнських ліній порід велика біла та ландрас, що створюють високопродуктивну батьківську гібридну свинку Classic 1. Батькова термінальна лінія Максгро створюється і тестується за програмою BLUP Нermitage безпосередньо на підприємстві. Покоління свиней на забій, вироблене кнуром Максгро і гібридною батьківською свинкою, характеризується відповідно високим виходом м'яса і поліпшенням конверсії корму.

  До речі, станція штучного запліднення ТОВ НВП «Глобинський свинокмплекс» вироблятиме сперму материнських ліній для поголів’я, що використовують Програму розведення у закритому стаді в Україні, в поєднанні з технічною підтримкою від Нermitage. Цей продукт дозволить отримати доступ до найкращих тестованих генетичних ресурсів.

  Геннадій Чернецький, представник компанії Hermitage Genetics, коментує подію так: «Це непересічний новий проект, який дозволяє запропонувати всім свинарям України високоякісні генетичні продукти під суворим ветеринарним контролем і за підтримки племінних програм закритого стада, що забезпечує максимальну економічну ефективність нашим клієнтам в Україні. Таке виробництво підтримуватиметься прямими поставками генетичного матеріалу з нуклеусних стад Ірландії».

  У свою чергу Василь Старобор, директор ТОВ НВП «Глобинський свинокомплекс», покладає великі надії на майбутнє співробітництво, підкреслюючи: «Ще три роки тому ми вирішували, який генетиці віддати перевагу, вивчили та обговорили багато варіантів, об'їздили і Європу, і Канаду. А зупинилися на генетиці Hermitage. Нас переконали високий статус здоров'я тварин, мясна туша, високі технологічні показники».

  Ян Гудбоді, директор з експорту Нermitage, підсумовує: «Для нас важлива ця угода саме з «Глобинським свинокомплексом», бо це підприємство має добру репутацію надійного партнера».

  Василь ШАЛЕНКО


  Схожі новини
 • Переформатування галузі свинарства
 • Hermitage Genetics в Украине
 • МАСТЕРСТВО СЕЛЕКЦИИ - В НАШИХ ГЕНАХ
 • „АГРО-2012” запрошує
 • Новий заводський тип свиней у великій білій породі

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.