pravila
Новини Гаряча тема
Аналітика Агополітика
Тваринництво Рослинництво
Техніка Особистість (інтерв’ю)
Світовий досвід Аграрна освіта
Екологія Weekend
Надіслати статтю Розміщення оголошеннь
Зворотній зв'язок Ціни на с/г продукцію
Завантаження файлів Електронна версія
Фотобанк Партнери
Інформація Контакти
Посівна Законодавча база
» Оперативна інформація про рівень середньозважених закуп ...
» Компании «Сингента» и «Дау АгроСаенсес» объявляют о зак ...
» ВР зважилася на приєднання України до Конвенції про тор ...
» КОРМОВИРОБНИЦТВО: ПРАЦЮВАТИ НА ПЕРСПЕКТИВУ
» Україна знову "наступить на старі граблі"?
» Ринок зерна станом на 06.07.10
» ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ про рівень середньозважених цін ...
» Рецепт прибуткового свинарства від «Фрідом Фарм Бекон»
» КОЖНІЙ КОРОВІ – ПО ПОТРЕБАХ
» Енергетична незалежність у гранулах
Про що б ви хотіли прочитати в нашій газеті?

Агро політика
Аграрна освіта
Новинки агротехніки
Ноу-хау
Ціни на техніку
Рослинництво
Селекція
Ціни на с/г культури
Вирощування
Технології
Годівля
Досвід господарств
Укази
Закони
Накази
Соціальні питання
Екологія
Власний дім

Укрветсоюз

Асканійське

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» Об'єднання заради успіху;

АПК-Информ

Союза птицеводов Украины


» Оперативна інформація про рівень середньозважених закуп ...
» Компании «Сингента» и «Дау АгроСаенсес» объявляют о зак ...
» ВР зважилася на приєднання України до Конвенції про тор ...
» КОРМОВИРОБНИЦТВО: ПРАЦЮВАТИ НА ПЕРСПЕКТИВУ
» Україна знову "наступить на старі граблі"?
» Ринок зерна станом на 06.07.10
» ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ про рівень середньозважених цін ...
» Рецепт прибуткового свинарства від «Фрідом Фарм Бекон»
» КОЖНІЙ КОРОВІ – ПО ПОТРЕБАХ
» Енергетична незалежність у гранулах






::. Бажання, воля та любов до землі – засади плідної праці | Новини
        19-20 червня в м. Миколаєві проходила Перша спеціалізована конференція зерновиробників України, організована канадсько-українським зерновим проектом спільно з ТОВ СП «Нібулон». 

 

Як відзначив один із її організаторів – спеціаліст з ринкової інформації канадсько-українського зернового проекту (КУЗП) Сергій Курдицький – мета конференції: дати можливість зерновиробникам обмінятись досвідом, поспілкуватись. І, головне, показати аграріям взаємозв’язок в маркетинговому ланцюжку «зерновиробник-посередник-зернотрейдер». Показати, наскільки важлива для України саме роль зернотрейдера у експорті зернових.

- Окрім того, ми поставили за мету показати нашим зерновиробникам сучасну передову вітчизняну компанію, яка займається виробництвом зернових і їх експортом, - розповів Сергій Курдицький. – «Нібулон» – один із лідерів ринку зерна в Україні, причому це і сільгосптоваровиробник, і інвестор, і зернотрейдер.

Це унікальне підприємство. І з досвіду його роботи учасники конференції могли почерпнути багато цікавої та корисної інформації. У перший день у філії «Снігурівська» була чудова можливість побачити нібулонівські поля, а другого дня – на перевантажувальному терміналі – оцінити можливості сучасної компанії-експортера.

Прибувши у Снігурівську філію, учасники конференції відвідали об’єкти соціальної сфери – сільський клуб, їдальню для механізаторів. Побували і на урочистому заході з нагоди вручення новеньких американських комбайнів «Massey Fergusson» кращим механізаторам підприємства. Оглянули виробничу базу, лабораторію. Та найбільше зацікавлення викликали поля підприємства. Директор філії «Снігурівська» Юрій Мороз і головний агроном Вадим Лілик детально розповіли гостям про технології вирощування зернових, які застосовуються у підрозділі.

Головний агроном ТОВ «Украгроком», що на Кіровоградщині, Дмитро Васильєв поділився своїми враженнями від побаченого:

- Наше господарство дещо менше за «Нібулон». Ми обро***ємо 36,5 тис. га ріллі. Від побаченого в мене маса вражень. Оскільки я агроном, то скажу спочатку про поля. Вони вигідно вирізняються із загальної картини. Дуже приємно було бачити на півдні України чудові, доглянуті ниви. На мою думку, чим більше буде у нас таких господарів, тим краще ми будемо жити. А хліба вистачить і нам всім, і ще й половині Європи.

Після відвідин перевантажувального терміналу «Нібулону» заступник директора ТОВ «Агрофірма «Мічурін» (Полтавська обл.) Анатолій Литвинюк відзначив оперативність відбору проб та аналізів у лабораторії, значні виробничі можливості підприємства.

- Ми орендуємо невеличкий елеватор, тому мене дуже вразили масштаби терміналу, механізація виробничого процесу, організація технологічного циклу.

- Саме підприємство чітко сплановане, - включається в розмову Дмитро Васильєв («Украгроком»). - Все тут відточено до самих дрібниць. Я думаю, що власник не просто хотів побудувати зерноприймальний комплекс, а побудував такий об’єкт, який вирізняє Миколаїв серед інших мегаполісів. Думаю, що Олексій Вадатурський дуже любить своє місто, раз зробив йому такий подарунок. По всьому зробленому видно, що є велике бажання працювати і є велика воля. Це саме те, чого не вистачає багатьом українцям сьогодні. Зараз є все, треба тільки бажання й воля та любов до своєї землі.

Нібулонівці не тільки наочно продемонстрували свої досягнення. Під час пленарної роботи конференції перед її учасниками виступив заступник генерального директора з торгівлі Андрій Вадатурський, який розяснив ряд питань, обєднаних темами «Світовий баланс зернових. Фактори, які впливають на ціну. Оцінка ринку та прийняття рішення щодо перспектив ринку (тренд ціни)». А ще Андрій Олексійович зробив детальні доповіді на такі важливі теми як «Вимоги до якості зернових («стандартні» показники якості експортних контрактів). Яка продукція користуватиметься попитом на світовому ринку» та «Ефективне співробітництво виробників зерна з іншими представниками маркетингового ланцюга (трейдери, переробники). Визнання вимог кінцевого споживача щодо якості зернових».

Досвідом впровадження інтенсивних технологій у виробництві зерна з учасниками конференції поділився начальник виробничого відділу ТОВ СП «Нібулон» Костянтин Хмельницький.

Близько 80 чоловік, що відвідали захід, обмінялися досвідом, оцінили наскільки важлива для України роль зернотрейдера у експорті зернових та на власні очі побачили результати грамотної співпраці в маркетинговому ланцюжку «зерновиробник-посередник-зернотрейдер».

 

Лариса Назарова

 

 
 (голосів: 0)
Докладніше | Переглядів: 528 | 4 липня 2008 | Комментарі 0
::. Додавання коментаря
Ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
оновити код
Введіть код



 
Липень 2010 (61)
Червень 2010 (50)
Травень 2010 (80)
Квітень 2010 (84)
Березень 2010 (79)
Лютий 2010 (39)
«    Липень 2010    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 


Місце для вашої реклами


» Оперативна інформація про рівень середньозважених закуп ...
» Компании «Сингента» и «Дау АгроСаенсес» объявляют о зак ...
» ВР зважилася на приєднання України до Конвенції про тор ...
» КОРМОВИРОБНИЦТВО: ПРАЦЮВАТИ НА ПЕРСПЕКТИВУ
» Україна знову "наступить на старі граблі"?
» Ринок зерна станом на 06.07.10
» ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ про рівень середньозважених цін ...
» Рецепт прибуткового свинарства від «Фрідом Фарм Бекон»
» КОЖНІЙ КОРОВІ – ПО ПОТРЕБАХ
» Енергетична незалежність у гранулах
Аграрний тиждень.Україна © 2007-2010. Будь-яке використання матеріалів цього сайту (частково або повністю) без активного гіпер-посилання на сайт www.a7d.com.ua заборонено! Сделано в Визалис Украина
tml>