Аграрний тиждень. Україна
» » Громадська рада пропонує збільшити бюджетну підтримку аграрного виробництва у 2013 році
» » Громадська рада пропонує збільшити бюджетну підтримку аграрного виробництва у 2013 році

  Громадська рада пропонує збільшити бюджетну підтримку аграрного виробництва у 2013 році


  Сьогодні, 21 грудня, у Міністерстві аграрної політики та продовольства відбулася підсумкова Громадська рада за участю Першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства Івана Бісюка. Під час засідання учасники розглянули результати діяльності Громадської Ради у 2012 році, обговорили пропозиції щодо збільшення державної бюджетної підтримки аграрного виробництва на 2013 рік та затвердили план роботи Громадської ради на наступний рік.
  Щодо результатів роботи Громадської ради при Міністерстві аграрної політики та продовольства України, то протягом року було проведено 6 засідань та розглянуто найбільш проблемні питання аграрного сектору, а також законодавчі та нормативно-правові акти, які вимагали професійного обговорення.
  У вступному слові Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства Іван Бісюк підбив підсумки роботи аграрного сектору та відзначив зростаючі показники виробництва у галузях тваринництва та рослинництва. Так, за його словами, цьогоріч виробництво валової продукції сільського господарства становить 224 мільярда гривень, зокрема, 148,5 мільярдів гривень надійшло від галузі рослинництва та 75,5 мільярдів гривень від тваринництва.
  Також він відмітив, що подальші зміни до бюджету на 2013 необхідно спрямувати на погашення відсотків по кредитах та збільшенню фінансування програм прямої бюджетної підтримки сільгоспвиробників.
  «Ми маємо перехідні кошти від 1,5% збору, які повинні перейти в наступний рік. У зв’язку з цим, ми пропонуємо, щоб ці кошти не надавалися на безповоротній основі, а направлялися на компенсацію відсотків по кредитах, розвиток кооперативів, садівництва й виноградарства, програми розбудови оптових ринків, в також прямої фінансової допомоги селянським господарствам», - зазначив Іван Бісюк.
  Також члени Громадської ради завернули увагу на необхідності виділення коштів безпосередньо на розвиток сільських територій.
  Підсумовуючи обговорення, учасники Громадської ради затвердили план роботи на 2013 рік та вирішили звернутися до Кабінету міністрів й профільного комітету Верховної ради щодо збільшення бюджету для аграріїв.


  Схожі новини
 • Громадська рада схвалила Стратегію розвитку аграрного сектору економіки до ...
 • Мінагрополітики врахувало пропозиції громадськості та експертів у низці про ...
 • Підсумкова колегія Міністерства аграрної політики та продовольства України
 • У 2013 році буде збережено бюджетну підтримку розвитку тваринництва та кооп ...
 • У проекті держбюджету на 2013 рік не передбачено коштів на підтримку одноос ...

 • Додати комментар

  Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.

Фотозвіти
Новини техніки
Рослинництво
500% рентабельности
1
02 листопада

500% рентабельности

Тваринництво
Відео