Кабінет Міністрів України затвердив критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, пов’язаної із використанням, охороною і відтворенням державного мисливського фонду та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Державним агентством лісових ресурсів. Відповідну постанову № 31 Уряд прийняв 23 січня 2013 року.
Згідно з цим нормативно-правовим актом, до вищезгаданих критеріїв відносяться:
– обов’язковість виконання біотехнічних та охоронних заходів, організація території господарства, що передбачені проектом організації і розвитку мисливського господарства;
– проведення комплексних заходів, спрямованих на відтворення, у тому числі штучне, мисливських тварин, щорічне вкладення коштів на їх охорону і відтворення в обсягах, передбачених законодавством;
– наявність єгерської служби в чисельності, передбаченій законодавством.
Також критерії, за якими оцінюється відповідний ступінь ризику, безпосередньо впливають на показник чисельності мисливських тварин.
Прийняття цієї постанови дозволить врегулювати питання здійснення державного управління мисливським господарством в частині функціонування дозвільної системи у сфері господарської діяльності.
Использование специальной техники для сельскохозяйственных задач позволяет повысить качество и сохранность сухих
Докладніше