Аграрний тиждень. Україна
» » В Україні вже давно існує тіньовий ринок землі
» » В Україні вже давно існує тіньовий ринок землі

В Україні вже давно існує тіньовий ринок землі


В Україні вже давно існує тіньовий ринок землі

Нарізі в Україні поки не існує ринку землі, однак землею вже давно торгують “у тіні”. Так вважає радник прем’єр-міністра з економічних питань Олексій Мушак.

“Ми підійшли до фінального моменту, коли можна навести лад після 18 років мораторію. Земля не купується і не продається “у відкриту”. Зате по-справжньому продається “в тіні”. А там – низька ціна і мало податків, зате багато схем”, – повідомив Мушак.

Він наголосив, що влада планує детінізувати ринок землі та захистити права власників.

“Українці зараз позбавлені можливості продавати і, що найважливіше, – купувати землю в Україні. Тобто за кордоном купити аграрну землю простіше, ніж у нас”, – заявив Мушак.

В Україні повноцінний ринок землі планують запустити з 1 жовтня 2020-го. Хочуть скасувати заборону на продаж земель сільськогосподарського призначення. Дозволити купувати землю українським фізичним та юридичним особам, територіальним громадам і державі. Концентрація землі у власності визначена на рівні 15% області та 0,5% країни.

ІЦ УАК за матеріалами Seeds

agroconf.org

Схожі новини
  • Ринок землі в Україні відкриють з 1 жовтня 2020 - Олексій Гончарук
  • Земельна реформа: сімейним фермерським господарствам можуть дозволити покупку до тисячі гектарів Детальніше читайте на УНІАН
  • Ринок землі можуть запустити без Ради
  • Українську землю не продаватимуть
  • Землю продаватимуть по 300 євро за гектар - глава Держземагентства

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.