Аграрний тиждень. Україна
АТУ»До уваги засобів масової інформації
АТУ»До уваги засобів масової інформації

До уваги засобів масової інформації

21 вересень, Розділ ---, переглядів 4 727

Держветфітослужба України напередодні Всесвітнього дня боротьби зі сказом організовує 25 вересня 2012 р. прес-тур до м. Бровари Київської області для журналістів.
До програми прес - туру входить:
- ознайомлення з діяльністю виробника вакцини оральної та ін’єкційної форми застосування проти сказу за європейськими стандартами ТОВ «Укрветпромпостач»;
- прес-конференція Голови Держветфітослужби України В.Горжеєва «Епізоотична ситуація зі сказом в Україні».
Акредитація до 16.00 год. 24 вересня 2012 р. обов”язкова.
Тел. 044 279 79 89
Збір представників ЗМІ 25.09.12 р. о 10.30 год. на другому виході зі станції метро «Лісова» в бік м.Бровари ( білий автобус з написом «Укрветпромпостач»).





Схожі новини
  • Прес-тур Держветфітослужби
  • 18 грудня відбудеться прес-конференція Голови Держветфітослужби
  • Прес-конференція Аграрного союзу України
  • На Волині почалася імунізація диких тварин від сказу
  • На Волині почалася пероральна імунізація м’ясоїдних тварин від сказу

  • Додати комментар
    Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.