Навіть несприятливі погодні умови, що панували того дня на Сумщині, не завадили членам Наглядової ради Сумського національного аграрного університету оглянути перед початком засідання матеріально-технічну базу ВНЗ.
Зокрема, члени ради побували у нещодавно відкритому меблевому цеху, а також комп'ютерних класах, гуртожитках і у спорткомплексі, оглянули навчально-наукову виробничу лабораторію факультету ветеринарної медицини (віварій), яка є справжньою гордістю СНАУ, адже саме завдяки її існуванню студенти біолого-технологічного й ветеринарного факультетів відпрацьовують на практиці навички лікування тварин та догляду за ними.
В університетських теплицях члени ради не тільки скуштували свіженьких безнітратних огірків із грядки і чіпсів місцевого виробництва, а й упевнилися: студенти агрономічного факультету також мають реальну базу для виробничої практики.
Оскільки на засіданні ради розглядалися і питання енергозбереження, то відбулося ознайомлення з роботою модернізованої котельні та нещодавно встановлених піролізних котлів - обладнання, що дозволяє економити значні кошти.
Безпосередньо на засіданні ради про кадрове забезпечення СНАУ доповідав проректор із науково-педагогічної та навчальної роботи В.М. Жмайлов. У обговоренні питання взяли участь В.П. Буркат, О.В. Лісовий, Ю.О. Глуходід, М.П. Соловей, М.П. Хоменко. Висвітлювались також питання діяльності докторантури, наукових шкіл, організації конференцій, наукових дискусій молодих вчених, плинності кадрів, відповідальності завідувачів кафедр за кадрове забезпечення їхніх підрозділів.
Члени Наглядової ради звернули увагу на необхідність своєчасного захисту кандидатських дисертацій аспірантами та здобувачами, активізації роботи Інституту підвищення кваліфікації викладачів шляхом проведення стажування у провідних навчальних закладах, науково-дослідних установах і передових агропідприємствах.
Про заходи з енергозбереження у ВНЗ доповів головний енергетик СНАУ О.В. Радіонов. Свої міркування щодо цієї проблеми висловили В.І. Ладика, Т.Д. Іщенко, Ю.О. Глуходід, М.П. Соловей. Обговорювалися питання вартості природного газу для бюджетних організацій, проблеми субсидій, структури витрат «газ+електроенергія», частка навантаження енерговитрат на загальний фонд.
Хочеться вірити, що всі окреслені проблемні для університету питання зрештою будуть вирішені позитивно.
У розширеному засіданні Наглядової ради СНАУ також взяли участь проректори, директори навчально-наукових інститутів, декани факультетів.