Днями іміджева програма «Суспільне визнання» зібрала в столиці України найуспішніших та заслужених громадян нашої країни з різних сфер діяльності. Робота і досягнення цих людей можуть слугувати прикладом для сучасників і наступних поколінь, адже їх єднає спільна мета – зробити Україну кращою, могутньою, самодостатньою, заможною.
Ось уже вісім років поспіль іміджева програма «Суспільне визнання» визначає найкращих з кращих українців. Це не рейтинги «Форбс» за кількістю мільйонів, не рейтинги впливовості політиків чи бізнесменів. Це відзнака українців, які стали кращими та успішнішими у тій сфері діяльності, де вони працюють. В цій кагорті - амбітні керівники, будівельники, науковці, медики, вчителі - найкращі фахівці своєї справи, які ніколи не зупиняються на досягнутому, постійно акумулюють знання і досвід, ставлять перед собою завдання і обов’язково вирішують їх.
Нагороджував лауреатів іміджевої програми «Суспільне визнання» голова Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, віце-президент УСПП, голова Громадської ради при Мінекономіки Леонід Козаченко. Вітаючи переможців, він наголосив, що людський потенціал в будь-які часи вважався найціннішим національним надбанням. Тому побажав лауреатам натхнення, оптимізму, нових злетів, наполегливості та витримки у досягненні мети.
Одну з найперших відзнак за відданість своїй справі - диплом та нагрудний знак «Суспільне визнання» - отримав директор солодового заводу ПАТ «Оболонь» Михайло Загородний. Він успішно керує одним із найсучасніших підприємств Європи за рівнем оснащення та досконалості процесів. Потужність заводу в Чемерівцях - 120 тис. т солоду на рік. Для цього завод переробляє 180 тис. т ячменю (за добу – 450 т).
Диплом та нагрудний знак «Суспільне визнання» заслужено отримала президент Всеукраїнської громадської організації «Фумігаційна асоціація» Тамара Підберезняк. Асоціація, яку вона очолює, сприяє впровадженню новітніх технологій та ринкових механізмів у галузь захисту рослин, а також налагодженню конструктивного діалогу між владою і підприємницькими структурами галузі.
Лауреатами у цій номінації також стали: начальник Державної податкової інспекції у Дніпровському районі м. Києва Євген Лозовський; гендиректор Полтавської облдержтелерадіокомпанії «Лтава» Микола Ляпаненко; заступник гендиректора з фінансово-економічних питань Київської державної регіональної телерадіокомпанії Валерій Круглов.
Найкращим сільським головою визнано Павла Шабалтаса, бо він - мудрий та дбайливий керівник. І робить все можливе, щоб його односільчани у с. Черкаська Лозова жили в добробуті.
За зразкову сукупність професійних здібностей, спрямованих на забезпечення добробуту держави, нагрудним знаком і дипломом «Бізнес-потенціал» нагороджений заступник гендиректора ТОВ «Астарта-Київ» Петро Рибін. Підприємство вирощує зернові й олійні культури, цукровий буряк, переробляючи його потім на цукор, виробляє молоко. До речі, «Астарта-Київ» - найбільший виробник цукру і промислового молока в Україні.
Майже кожен із лауреатів є гарним учителем, наставником, який знає як можна виплекати у рідному колективі справжніх професіоналів. Лауреати конкурсу переконані: без підтримки трудових колективів вони б ніколи не досягли стабільності, розквіту та суспільного визнання. Ось чому для керівників нової формації поняття «я» і «ми» – неподільне ціле. Тому однією з форм висловлення вдячності членам своєї команди стали нагороди «Кращий бухгалтер» та «Кращий агроном». Ці нагороди отримали бухгалтер ТОВ «Гранум» Оксана Баландіна, головний бухгалтер Валентина Сувора і головний агроном Віталій Козловський з ТОВ «Агрофірма П’ятихатська».
Як відомо, аграрна галузь у нашій країні належить до найтрудомісткіших сфер. ТОВ НВП «Цвет», вірніше, голова підприємства Ігор Неделько, отримав калар, диплом і мантію «Почесного професора» Інституту розвитку аграрних ринків. «Цвет» спеціалізується на вирощуванні зернових і технічних культур, виробництві фармацевтичних препаратів, ефірних олій, оптовій торгівлі зерном, насінням і кормами для тварин.
А директор Одеської дослідної станції ННЦ «Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини», доктор ветнаук, доцент Микола Богач за впровадження нових винаходів, технологій та технік нагороджений бронзовою статуеткою та дипломом «Нова генерація». Адже за останні 5 років науковцями станції розроблено і отримано 19 патентів на винаходи. Тут вивчають особливості епізоотичного процесу інвазійних хвороб тварин і птиці, розробляють інтегровану систему боротьби з хворобами певного типу. Центр удосконалює систему епізоотологічного моніторингу діагностики і профілактики туберкульозу тварин.
Бронзову статуетку і диплом «Нова генерація» отримав і начальник спеціалізованого будівельно-монтажного поїзду по зв’язку №853 Віктор Поваляєв.
За особистий внесок у розвиток підприємства і галузі нагрудним знаком і дипломом «Успішний керівник» нагороджені гендиректор іноземного підприємства «Кромберг енд Шуберт Україна» Андрій Шевчук і гендиректор ЗАТ «Харківтрансбуд» Армен Хріпко.
За зразкову сукупність професійних здібностей, спрямованих на забезпечення добробуту держави, нагрудний знак, диплом «Бізнес-потенціал» і нагрудний знак та диплом «Успішний керівник» отримав гендиректор ТОВ «Харків – Автозапчастина» Сергій Мельник.
За високу якість продукції та послуг бронзовою статуеткою та дипломом «Еталон якості» відзначено директора виробничо-конструкторської фірми «Промінь» Костянтина Рослова та директора ТОВ «Науково-виробнича фірма «Екофарм» Валерія Поязітіс.
Зрозуміло, крім нагород, відзнак і вітань лауреати «Суспільного визнання» отримали гарний настрій і незабутні враження. Бо іміджева програма стала для них тим невеличким промінчиком світла, який робить життя яскравішим.
Людмила ОГОРОДНІК