Аграрний тиждень. Україна
» » Держсільгоспінспекція планує зробити сертифікацію послуг безстроковою
» » Держсільгоспінспекція планує зробити сертифікацію послуг безстроковою

Держсільгоспінспекція планує зробити сертифікацію послуг безстроковою


Держсільгоспінспекція спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства розробили законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про зерно та ринок зерна в Україні». Цей документ значно спростить процедуру сертифікації послуг зі зберігання зерна та продуктів його переробки. Законопроект, який підтримали громадські організації, вже направлений на розгляд і погодження до центральних органів виконавчої влади.
Проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про зерно та ринок зерна в Україні» передбачає спрощення процедури сертифікації зерна та продуктів його переробки, зробивши її безстроковою та обов’язковою лише для здійснення експортно-імпортних операцій. Це, насамперед, зменшить простій вагонів під час переміщення зерна територією України. Тож Держсільгоспінспекція переконана, що внесення таких змін матиме значний економічний і суспільний ефект та є першочерговими.
Тому всі повідомлення, які з’являються у ЗМІ щодо зацікавленості Держсільгоспінспекції у поверненні щорічної сертифікації зернових складів та якомога більшому впливі на ринок, – не відповідають дійсності та є не правдивими.

Схожі новини
  • Сертифікати відповідності послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки будуть безстроковими
  • В Україні можуть скасувати обов’язкову сертифікацію зерна при внутрішніх операціях
  • Депутати мають намір скасувати обов'язкову сертифікацію зерна
  • Уряд спростив процедуру сертифікації зерна
  • Держсільгоспінспекція сприяє спрощенню процедури ведення бізнесу на зерновому ринку

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.