Аграрний тиждень. Україна
» » Конференція молодих вчених
» » Конференція молодих вчених

Конференція молодих вчених


 

На базі Інституту захисту рослин (м. Київ, вул. Васильківська, 33, корпус 1) 2-3 квітня 2013 року працюватиме Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і спеціалістів «Стан та перспективи розвитку захисту рослин», присвячена 100-річчю від дня народження видатного вченого в галузі захисту рослин В.П. Васильєва.

В роботі конференції візьмуть участь науковці установ Національної академії аграрних наук України, Національного університету біоресурсів і природокористування України, ДВНЗ Ужгородського національного університету, Білоцерківського аграрного університету, а також представники наукових установ з Молдови, Росії та Білорусії.

Схожі новини
  • Міжнародна науково-практична конференція «Нанотехнології та наноматеріали»
  • Анонс!!! Про Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених і спеціалістів «Стан та перспективи розвитку захисту рослин»
  • Нікітський ботанічний сад святкує в ці дні своє 200-ліття
  • Про Міжнародну наукову конференцію «Генетичні ресурси рослин для стабільного задоволення різноманітних потреб людей», присвячена 125-річчю з дня народження академіка М.І. Вавілова
  • До Дня науки

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.