Аграрний тиждень. Україна
» » На розвиток тваринництва Чернігівщини спрямовано понад 4,7 млн. грн.
» » На розвиток тваринництва Чернігівщини спрямовано понад 4,7 млн. грн.

На розвиток тваринництва Чернігівщини спрямовано понад 4,7 млн. грн.


За інформацією департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації, в область надійшли бюджетні кошти для виплати дотацій по державних програмах, направлених на розвиток тваринництва, за травень-вересень поточного року.

Зокрема, кошти бюджетної дотації фізичним особам, членам виробничих кооперативів, фермерським господарствам за вирощені та продані на забій і переробку молодняк ВРХ, свині у розмірі 878,6 тис. грн. отримають 168 фізичних осіб та 2 фермерські господарства за 301 голову молодняку ВРХ і за 3,2 тисячі голів свиней.

Також отримають кошти дотації за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби 4,9 тисяч власників 6-ти тисяч голів молодняку великої рогатої худоби. Загальна сума дотації – 2,95 млн. грн.

Крім того, 229 особам, які подали документи на часткове відшкодування витрат на закупівлю установки індивідуального доїння у травні-вересні цього року буде перераховано такого відшкодування на суму 889,6 тисяч гривень.


Схожі новини
  • Присяжнюк: Від початку року держава спрямувала понад 70 млн грн на розвиток тваринництва
  • На Львівщині виплатять 7033,25 тис. грн. дотацій за утримання молодняку ВРХ
  • Дотації за телят продовжують виплачуватись
  • Понад 62 тисячі селян отримають дотацію за збереження молодняку ВРХ
  • Мінагрополітики спрямувало 1045,5 тисяч гривень на виплати дотацій за утримання молодняку ВРХ

  • Додати комментар
    reload, if the code cannot be seen

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.