Комітет Європарламенту схвалив угоду про безмитний експорт українських товарів в ЄС
20 березень, Розділ Новини, переглядів 4 132
Комітет Європарламенту із міжнародної торгівлі сьогодні схвалив угоду, якою відкриває шлях для безмитного експорту із України до ЄС, починаючи з кінця квітня. Про це повідомляє Reuters.Як повідомляє Reuters, впливові європейські законодавці підтримали сьогодні, 20 березня, пакет розміром у майже 500 млн. євро ($ 695 млн) у вигляді щорічних торгових пільг для України, відкриваючи шлях для безмитного експорту із України до ЄС, починаючи з кінця квітня.«Брюссель надає Україні необмежений доступ до 500 мільйонів споживачів у 28-ми країнах блоку ще до того, як запропонована двостороння угода про вільну торгівлю набуде чинності наприкінці цього року», - пише Reuters."Народ України боровся на Майдані за демократію і верховенство права", сказав депутат Європейського парламенту Даніель Каспарі, член комітету Європарламенту із міжнародної торгівлі, який схвалив угоду. "ЄС не повинен його підвести", - повідомив Каспарі.
Комітет затвердив план 22 голосами «за», «проти» було 2, при цьому 1 утримався.
Пропозиція ЄС триватиме до 1-го листопада, після чого обидві сторони сподіваються, що повна угода про вільну торгівлю, прийнята
відповідно до Угоди про асоціацію і після президентських виборів в Україні, вже почне діяти.
Україна не повинна забезпечувати додатковий доступ до експорту товарів ЄС в Україну в обмін на цю домовленість поки обидві сторони не підпишуть угоду про вільну торгівлю.
Схожі новини
Україна і Канада планують підписати угоду про вільну торгівлюКабінет Міністрів схвалив підписання Протоколу до Угоди про вільну торгівлю між урядами України та ТаджикистануВільну торгівлю" з ЄС узаконять 19 грудняКінах сподівається, що у "молочній війні" Україну захистить СОТЄС обіцяє відмовитися від мита на українські товари