Аграрний тиждень. Україна
» » Росія заборонила транзит української курятини
» » Росія заборонила транзит української курятини

Росія заборонила транзит української курятини


Федеральна служба з ветеринарного і фітосанітарного нагляду (Россільгоспнагляд) зупинила транзит через Росію до Узбекистану української продукції "Миронівської птахофабрики", що входить до складу найбільшого агрохолдингу "Миронівський хлібопродукт".

Згідно з повідомленням прес-служби, опублікованим на сайті Россільгоспнагляду, на цю українську продукцію відсутній дозвіл відомства на транзит територією РФ.

"При перевірці з'ясувалося, що на цю партію товару відсутній дозвіл Россільгоспнагляду на транзит територією РФ. Співробітниками Россільгоспнагляду складено акт про порушення Єдиних ветеринарно-санітарних вимог", - говориться в повідомленні.

Зокрема, прес-служба повідомила, що в залізничному пункті пропуску Гуково було призупинено п'ять вагонів із м'ясом птиці в кількості 188,5 тис. тонн. За даними Россільгоспнагляду, одержувач продукції - Global Leather Manufacture (Ташкент).

Як повідомляв УНІАН, Держветфітослужба України у зв'язку зі зверненням до неї Россільгоспнагляду з 6 лютого призупинила сертифікацію м'яса птиці.
УНІАН

Схожі новини
  • Росія заборонила транзитне перевезення тваринницької продукції
  • Россільгоспнагляд визнав небезпечною продукцію української компанії
  • Россільгоспнагляд виявив в українській курятині небезпечні бактерії
  • Россільгоспнагляд знову нагадує про порушення Україною фітосанітарних вимог МС
  • А українських сальця й курятини Росії таки хочеться

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.