Аграрний тиждень. Україна
» » Європа перевіряє ветеринарну службу України
» » Європа перевіряє ветеринарну службу України

Європа перевіряє ветеринарну службу України


16 - 27 квітня 2007 року експерти Європейського союзу проведуть аудит української ветеринарної служби. Зокрема, перевірять як спеціалістами ветеринарної медицини здійснюється державний контроль та нагляд безпосередньо на підприємствах.
Цими ж днями аудит української ветеринарної служби також проводитимуть фахівці Міжнародного епізоотичного бюро (МЕБ). Експерти МЕБ вивчать структуру ветслужби, її компетентність, неупередженість та інші показники.
На думку Володимира Горжеєва, першого заступника голови Державного департаменту ветеринарної медицини України, проведення такої перевірки з боку МЕБ дозволить багатьом країнам не піклуватися про аналогічний аудит української ветслужби, що, в свою чергу, полегшить Україні доступ на міжнародні ринки.
Програмою візиту експертів ЄС передбачено знайомство з роботою підприємств Вінницької та Львівської областей. Аудити проводяться в рамках врегулювання питань з поставок тваринницької продукції в ЄС. На сьогодні Україна має право експортувати в європейські країни таку продукцію як сухе молоко, мед та харчові яйця.

Прес-служба Мінагрополітики

Схожі новини
  • Головний державний інспектор ветеринарної медицини країни став заступником аграрного міністра
  • Українські ветеринари восени перевірять чилійську свинину, яловичину та птицю
  • Укрпродукцію птахівництва від виходу на євроринок відділяють формальні процедури
  • Держветфітослужба у середу відправить інспекторів у Білорусь
  • Суворо пильнуємо

  • Додати комментар
    Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.