Наступного року хлібороби планують збільшити посіви кукурудзи та сої. Про це сьогодні сказав на прес-конференції в медіа-холі ІМК директор Департаменту ринків рослинництва Міністерства аграрної політики та продовольства Олександр Демидов.
"Я думаю, що буде збільшено клин посіву кукурудзи, тому що в цьому році ми посіяли її на 500 тисяч гектарів більше, і пояснити це можна рентабельністю і собівартістю цієї культури. Якщо брати озиму пшеницю, ми в середньому отримали по 27 центнерів з гектара, тоді як кукурудзи зібрали до 50 центнерів з гектара. Ціна сьогодні практично однакова, але рентабельність кукурудзи понад 20%, а пшениці - до 10%", - зазначив О.Демидов.
Крім того, він додав, що будуть збільшені площі посіву сої. Цього року посіяли майже на 400 тисяч гектарів більше, ніж торік.
ІМК
Использование специальной техники для сельскохозяйственных задач позволяет повысить качество и сохранность сухих
Докладніше