Аграрна галузь України стрімко розвивається, що вимагає якісно нових підходів до роботи HR-служб. Разом з класичною функцією організації та управління персоналом, на плечі сучасних HR-менеджерів лягають і функції комунікацій із зовнішнім світом.
Щоб допомогти HR-фахівцям оперативно і ефективно впоратися з новими викликами, 17 березня 2017 року компанія "ПроАгро" проведе III Аграрну HR-конференцію. Учасники заходу ознайомляться з нестандартними поглядами на нові аспекти роботи департаментів по роботі з персоналом, включаючи встановлення відносин і соціальну підтримку власників паїв, залучення нових фахівців на тлі дефіциту кадрів в сільській місцевості, дистанційне навчання та адаптацію персоналу агрокомпаній.
Представляємо основні теми майбутньої III Аграрної HR-конференції.
· Сенс HR для власника. Власнику важливіше прибуток, HR-у - клімат в колективі та корпоративна культура. Як знайти спільну мову?
· Корпоративні комунікації. Власник визначає основні цілі компанії, але побудовою комунікацій з метою управління, оцінки та прийняття рішень найчастіше займається HR. Як конвертувати стратегію в фінансовий результат?
· Впровадження проекту по персоналу в агрокомпанії. Спочатку дайте відповідь на питання, з якою метою? Можливо, грандіозний проект варто спростити. Давайте обговоримо основні етапи та методики впровадження. Програмне забезпечення як допомога.
· HR всередині корпоративної соціальної відповідальності. Роль HR в розробці, моніторингу та оцінці реалізації стратегії КСВ. Залучення HR з метою залучення інших співробітників.
· Залучення співробітників. Починає грати все більшу роль в житті аграрних компаній, з огляду на ситуацію в країні і менталітет основних категорій працівників в сільськогосподарській галузі.
· Де брати кваліфіковані кадри? Вкрай гостра проблема для багатьох агрокомпаній. І навіть якщо кадри приходять, як боротися з плинністю?
· Операційний персонал на місцях. Механізатори, комірники і водії - головний біль сучасного агробізнесу.
· Організація дистанційного навчання. З огляду на велику кількість працівників на великій території, для багатьох агрокомпаній є порятунком в процесі навчання та адаптації персоналу. Зверніть увагу на технічні деталі та смислове наповнення.
· Компетенції співробітників як основа успішного виконання завдань. Обгрунтування стандарту-мінімуму відповідності корпоративним принципам і цінностям. Уніфікація вимог. Використання компетенцій для оцінки персоналу.
· Мотивація. Що, крім грошей, здатне змусити співробітника показувати максимальну віддачу? І якщо гроші, то скільки і за що?
· Робота з власниками земельних паїв. Невластива функція, яку часто виконують HR-менеджери. Турбота про село та його жителів стає важливим фактором благополуччя агробізнесу і стабільних орендних відносин.
· HR на межі піару. Як зробити так, щоб соціальний проект не виглядав як PR-акція, а мав максимальну віддачу та запам'ятався надовго.
· Досвід завершених HR-проектів. Наші спікери поділяться досвідом реалізації таких проектів в своїх агрокомпаніях.
На конференції спікери-практики презентують свій досвід управління проектами, результати і способи їх досягнення. Сучасні департаменти HR вже мають мало спільного з відділами кадрів і стали рушійною силою агрокомпаній.
З нетерпінням чекаємо Вас 17 березня 2017 року на III Аграрної HR-конференції!
Місце зустрічі - Київський Гольф Центр.
З питань участі в роботі наших заходів, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся в Інформаційну компанію "ПроАгро":
тел./факс: (+38 044) 248-02-67, (+38 067) 243-38-03,
e-mail: info@proagro.com.ua, event@proagro.com.ua
сайт конференції: //www.proagro.com.ua/events/hr2017/