З початку 2016/17 маркетингового року філії Державної продовольчо-зернової корпорації України заготовили близко 2,7 млн тонн зернових. Цей показник є продовженням рекордних обсягів заготівлі за результатами календарного року. Про це повідомив перший заступник голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Віталій Шулежко.
«Як державна компанія, ми ведемо облік за календарним роком, як зернотрейдер - за маркетинговим. Не зважаючи на те, що маркетинговий рік ще не закінчився, ми вже з впевненістю можемо заявити, що рекорд календарного 2016 року перейшов у рекордну заготівлю за результатами цього маркетингового сезону. На даний час ми виконали план по зберіганню майже на 100% і вже перевищили показники попереднього сезону на півмільйона тонн зернових», - розповів Віталй Шулежко.
За його словами, 22 філії ДПЗКУ перевиконали виробничі плани цього маркетингового сезону, та по деяких філіях ці показники перевищують планові більше, ніж у 2,5 рази. Серед них – Ізюмський комбінат хлібопродуктів з показником виконання плану у 269% та Легендарненський елеватор – 221%. Беззмінно лідерами із заготівлі збіжжя залишаються Савинський елеватор – 187,2 тис. тонн, Білоколодязький елеватор – 147,2 тис. тонн, Старокостянтинівський елеватор – 127,7 тис. тонн, Кролевецький комбінат хлібопродуктів – 120,6 тис. тонн та Буринський елеватор - 104,9 тис. тонн.
«Такі рекордні виробничі показники є свідченням підвищення ефективності роботи наших підприємств, а також збільшенням рівня довіри сільгоспвиробників до корпорації. Якщо у попередньому році кількість контрагентів, які довіряли зберігання своєї продукції нашим елеваторам, становила близько 300, то на сьогодні їх вже більше 1230, тобто рівень довіри до ДПЗКУ збільшився у більш ніж 4 рази», - підкреслив Віталій Шулежко.
Він запевнив, що у новому маркетинговому сезоні ДПЗКУ намагатиметься і надалі надавати якісні послуги своїм контрагентам, пропонувати ще більш вигідніші умови співробітництва та виконувати вся зобов’язання по існуючих домовленостях.
Подальший розвиток АПК потребує створення інноваційних технологій виробництва, післязбиральної обробки та зберігання
Докладніше