Аграрний тиждень. Україна
АТУ»Новини»Рівнеазот відновив виробництво азотних добрив
АТУ»Новини»Рівнеазот відновив виробництво азотних добрив

Рівнеазот відновив виробництво азотних добрив

11 липень, Розділ Новини, переглядів 3 708

ПАТ «Рівнеазот», що входить до групи Ostchem, відновило виробництво азотних добрив після більш ніж чотиримісячного простою.
Про це повідомила прес-служба Ostchem.
Відзначається, що підприємство вже розпочало випуск аміачної і вапняно-аміачної селітри.
За повідомленням, на сьогоднішній день відновлено поставки газу для «Рівнеазоту» та є впевненість в тому, що заборгованість по заробітній платі, що виникла через політичні та економічні проблеми, буде погашена.
«Також є надія, що будуть вирішені й інші життєво важливі для ПАТ «Рівнеазот» Ostchem питання: збереження антидемпінгових мит на ввезення в Україну російських мінеральних добрив і забезпечення заводу основною сировиною — природним газом», — уточнюється в повідомленні.





Схожі новини
  • OSTCHEM виводить потужності з виробництва аміачної селітри на повне завантаження
  • Хімічний бізнес Фірташа втрачає рентабельність
  • На Черкащині відновив роботу з виробництва аміаку та карбаміду
  • Компанія Фірташа відсудила майже 1000 гектарів землі
  • Черкаський «Азот» не зупинятиме виробництво після посівної

  • Додати комментар
    Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

    Забороняється використовувати не нормативну лексику, принижувати інших користувачів, розміщувати посилання на сторонні сайти, та додавати рекламу в коментарях.